Броньовані металеві двері

9 июля 2017

Вам необхідно купити броньовані двері з мдф накладками в квартиру і при цьому ви хочете щоб вони мали гарний вигляд, гармонійно влилися в інтер'єр коридору або холу, а також мала хорошу звукоізоляцію?

Щоб захистити Ваше майно від проникнення третіх осіб бронедвері повинні мати наступні захисні властивості:

Конструкція сталевих дверей повинна мати гарний захист від механічного злому. Звичайно, ви повинні розуміти, що навіть найнадійніша залізні двері не дають 100% гарантії від злому, їх функція-максимально ускладнити завдання зломщика, і змусити його витратити чимало зусиль і часу на подолання опору залізних дверей. Це приверне увагу перехожих чи сусідів, які своєю появою або дзвінком в поліцію злякають зловмисника.

Броньовані двері повинні мати хороший захист від злому відмичками та іншими засобами проникнення. Найкраще встановити імпортний замок. Вони довше Вам прослужать, ламаються набагато рідше на відміну від вітчизняних замків і до них практично не можливо підібрати ключ.

Так само існують пожежостійкі і куленепробивні двері, які захистять Ваше майно від нестандартних методів злому. За бажанням замовника бронедвері можна обладнати різними системами контролю доступу в приміщення.

Раніше людство набагато простіше відносилося до вхідних дверей - вважалося, що вхідні двері повинні захищати житло від сторонніх, а більше нічого від неї не потрібно. Сьогодні ж до вхідних дверей висувається маса додаткових вимог.

«Правильні» вхідні двері повинні:

бути пожежостійкими;

володіти шумоізоляційними властивостями;

мати привабливий зовнішній вигляд;

звичайно ж, захищати квартиру або будинок від непрошених гостей.

Переваги вхідних дверей з МДФ-накладками

Вхідні бронбовані двері з МДФ-накладками ось уже який рік не здають позицій і є одними з найбільш затребуваних серед покупців. Чому ж вони такі популярні?

По-перше, вони дозволяють імітувати практично будь-яку породу деревини.

Ви завжди мріяли жити за дверима з розкішного ебенового дерева, але немає фінансової можливості придбати щось подібне? Двері з МДФ-панелями виглядають нітрохи не гірше, а прослужать набагато довше. Вам подобається світла деревина карельської берези? Замовте двері з МДФ-накладкою такого ж відтінку і заощаджуйте енну суму грошей. Такі двері бездоганно вписуються в будь-який інтер'єр і поєднуються з самими різними стилями.

По-друге, вхідні двері з МДФ-панелями відрізняються довговічністю.

Згадайте, як двадцять років тому межею мрій були дерев'яні вхідні двері з ручкою золотистого кольору. А тепер подумайте, у що ці двері перетворюються з часом. Під впливом перепадів температур і вологості натуральна деревина поступово втрачає форму і руйнується. На відміну від дерев'яних, двері з МДФ-панелями завдяки поливинилхлоридное покриття відмінно переносять і вологість, і мороз, і спеку, зберігаючи свої властивості і первозданний вигляд.

По-третє, вхідні двері з МДФ-накладками відмінно зберігають тепло і мають звукоізоляційні властивості.

Похожие страницы