​Ідеї зонування однокімнатної квартири

5 декабря 2018

Головна проблема всіх жителів однокімнатних квартир - занадто мало місця, але ж так хочеться, щоб був простір для збору гостей і окрема зона для спальні. Як же це все це вмістити в 14-20 квадратів невеличкої кімнатки? Ось кілька можливих варіантів.

Перегородка відкритим стелажем. Це один з найдоступніших способів розділити зони в однокімнатній квартирі. Також це дуже практично, так як на стелажах є можливість поставити різні дрібнички, фотографії, плетені кошики - та все, що душа забажає і це додатково зробить кімнату набагато цікавіше. Стелажі можуть бути абсолютно різних форм, кольорів і розмірів - все залежить від стилістичного рішення вашої квартири. Але, звичайно, найкращим варіантом буде стелаж світлих відтінків, щоб не перетворити кімнату в ще більш темну і тісну.

Профессиональная реконструкция домов заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Зонування ширмою. Цей спосіб, найбільш підходящий для дівчат, які живуть на самоті або з дитиною, тому що для розділення кімнати не потрібні ніякі будівельно ремонтні навички. Всього лише необхідно підібрати потрібну і вибрати відповідне для ширми місце, розпланувавши де буде стояти ліжко.

Зонування перегородками. Цей вид поділу трохи складніше і дорожче, він вимагає проведення невеликих будівельно-ремонтних робіт. Але він того вартий. У перегородку можна вмонтувати вітрини для посуду, книжкові шафи або шафа для одягу. Перегородки можуть бути і невисокі, які закривають тільки ліжко, їх можна додатково засклити або зашторити.

Зонування шафою. Цей спосіб дуже схожий на попередній. Але трохи більш консервативним. Найкращим варіантом буде високий і вузький шафа, висотою до самої стелі. Краще буде замовити шафу за індивідуальними розмірами, тому що дуже складно знайти необхідний варіант в магазині, в який містилися б і жіноча шуба, і чоловіча куртка, і дитячі комбінезони, і повсякденні речі гардеробу. Бажано, щоб шафа була підходив за кольором стін або підлоги.

Зонування шторами. Може бути цей спосіб комусь і не подобається, адже на шторах може збиратися величезна кількість пилу. Але зате він дуже елементарний і не вимагає ніяких зусиль. Адже повісити шторку зможе кожен. Тільки необхідно не забувати прати її хоча б один - два рази на місяць.

Використовуємо різні рівні. Можна провести зонування, використовуючи багаторівневі стелі і підлоги. Також відмінним способом є різні подіуми, які відокремлюють зону відпочинку від робочого місця.

Похожие страницы