​Гель для узі

25 августа 2018

Гель для узі незамінний під час здійснення даної спеціальної процедури, так як є відмінним провідником сигналу датчика діагностики, ніж забезпечує чітке зображення досліджуваної зони.

Сайт Medapparatura - це ваш джерело №1 перевіреного, незмінно якісного медичного обладнання та витратних матеріалів. У нас в наявності найнеобхідніші компоненти для безпечного проведення медпроцедур, в тому числі і ультразвукових досліджень.

Вы можете купить гель для узи по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Обов'язок лікаря - перед початком будь-якого УЗД, ЕКГ або ЕЕГ ретельно нанести на використовуваний у дослідженні датчик сканера призначений для цього гель. Наявність гелю гарантує відсутність виникнення між сенсорами датчика і шкірою пацієнта повітряного прошарку і, соответветственно, підвищує точність підсумкового результату.

Крім самого факту застосування, під час діагностики слід звернути увагу на те, щоб гель наносився максимально рівномірно. Цього значно простіше домогтися, використовуючи препарати однорідної консистенції, що не розтікаються на поверхні, але при цьому і не є занадто щільними.

Важливо! Тільки якісний гель допоможе уникнути спотворення важливих показань.

Займаючись медичним напрямком багато років, для себе ми давно визначили список безперечних лідерів у виробництві як апаратури, так і витратних матеріалів для медиків. Якщо сьогодні перед вами стоїть завдання купити гель для УЗД - можете не сумніватися, ми надамо вам каталог, що складається тільки з найкращих варіантів! Репутація компаній-постачальників медичної сфери повинна бути бездоганною на 100%.

Похожие страницы