Крапельний полив рослин для ділянки та городу

10 июля 2018

При проектуванні системи крапельного поливу і її установці, необхідні навички і досвід, а також знання рослин, специфіки грунтів. Все це стає гарантією того, крапельний полив буде ефективним і економним, прослуживши багато років.

Установка і експлуатація крапельного поливу

Традиційні лійки і шланги, що використовуються для поливу рослин, дерев, газонів і клумб вимагають не тільки багато часу, але і сил. До того ж такий полив часто не можна назвати досить якісним, так як вологою таким способом можна наситити тільки верхні шари грунту. І вже на наступний день нерідко утворюється тверда кірка, що перешкоджає проходженню повітря до коріння.

Вы можете купить автоматический полив цена, которого Вас приятно удивит.

Автоматична система крапельного поливу, за умови правильного розрахунку і підбору обладнання, навпаки, дозволяє розумно витрачати воду, не вимагає щоденного догляду і забезпечує полив в прикореневій зоні. Саме з цієї причини автоматична система крапельного зрошення настільки популярна і затребувана, адже її використання на присадибній ділянці дозволяє утримувати газон, квітник, сад або город в ідеальному стані. А в разі застосування в теплиці - ще й отримувати хороший урожай.

Крапельний полив рослин: проектування системи

Коли приймається рішення про необхідність провести крапельний полив городу, перше, про що варто пам'ятати - це необхідність розробки проекту. Довірити таку робіт, особливо коли мова йде про великі площі, оптимально профільним фахівцям. Адже тільки грамотно розроблений проект забезпечить ефективність і хороші результати такого зрошення. При складанні проекту обов'язково виконуються наступні етапи:

розрахунок покривається площі і ухилу ділянки;

обчислення стосовно робочого тиску системи водопостачання;

інші розрахунки.

Плюси при зверненні в компанію в тому, що кваліфіковані інженери професійно і швидко виконають проектну документацію, монтують і проконсультують по експлуатації систему крапельного поливу.

Переваги крапельного автопліва

Головні переваги сучасних крапельних систем, що забезпечують постійну подачу необхідної кількості води для забезпечення нормальної життєдіяльності рослин очевидні:

функціонування в авторежимі;

рівномірність зрошення;

точні дозування води;

можливість встановити час і дату поливу;

істотна економія водних ресурсів;

відсутність трудовитрат;

підвищення врожайності;

економія добрив;

низький робочий тиск (система крапельного зрошення - це можливість заощадити на насосному обладнанні);

зменшення кількості бур'янів на ділянці за рахунок поливу «під корінь»;

робота за принципом «розумна система» - можливість пересихання грунту зводиться до нуля.

Похожие страницы