Красиві зуби і посмішка як в молодості

29.12.2020

Одним з найефективніших видів протезування є незнімні зубні протези. Вони мають масу переваг перед іншими видами протезування і використовуються для відновлення цілісності зубного ряду.

Ищете профессионального стамотолога в Киеве? В Киеве качественные импланты зубов только тут https://lukashuk.com.ua/services/implantat-zubov/ по выгодной цене.

Незнімне протезування відноситься до традиційних способів відновлення функціональності і естетики зубів. З їх допомогою можна створити гарну посмішку, відновити зубні тканини при значному руйнуванні, а також максимально наблизити результат протезування до виду і функцій своїх власних зубів.

Лікування незнімними протезами дозволяє відновити втрачені зуби, повернути красу усмішці, зберегти здорові зуби від руйнування, викликаного додатковим навантаженням при жуванні.

Протезування незнімними протезами є простим і комфортним для пацієнта. Вам не буде потрібно особливий догляд за протезами, вони не будуть хитатися і ніколи не випадуть в невідповідний час. При протезуванні ніхто не помітить, що у вас протези, а не свої власні зуби.

Своїм клієнтам ми пропонуємо найпопулярніші і ефективні види протезування. Вибір грунтується на свідченнях до лікування, клінічної ситуації і бажаннях пацієнта.

Найчастіше незнімні протези рекомендують при:

адентії через генетичних аномалій;

втрати зубів через травми, карієсу, перелому коронки;

порушення прикусу, ретенції і проблеми з ростом зубів.

Переваг у незнімних протезів безліч:

Естетика. Вони виглядають, як справжні.

Зручність. Чи не випадають в невідповідний момент.

Функціональність. Краще розподіляють жувальну навантаження.

Довговічність. Висока якість матеріалів дозволяє продовжити термін їх служби на 10-20 років

Сучасна стоматологія має більші можливості по частині незнімного протезування. Відновлення цілісності зубного ряду здійснюється з використанням різних видів протезів.

Похожие страницы