​Матові натяжні стелі

26 октября 2017

Компанія Potolkoff пропонує дизайн, монтаж і обслуговування матових натяжних стель.

Секрет популярності матових натяжних стель

Матова натяжна стеля є одним з найпопулярніших видів натяжних стель серед українців! Головний секрет такої популярності в його натуральному вигляді. Зовні, білий матовий натяжна стеля, схожий на ідеально рівну штукатурку, хоча таку навіть висококласним фахівцям часом зробити не під силу.

Оригинальные матовые натяжные потолки заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Структура і колірна гамма

Структура матового натяжної стелі здатна підкреслити стиль і гармонію в приміщенні, а так само з легкістю приховує проводку і нерівності стелі Різноманітна палітра матових натяжних стель, яка налічує понад 100 кольорів і відтінків надає можливість створення неповторної атмосфери затишку Вашого приміщення! Навіть на невелику площу, будь то коридор, санвузол, кухня або може бути офіс матовий натяжна стеля підходить якнайкраще!

Дизайн, заміри та розрахунок вартості

Компанія Potolkoff пропонує скористатися нашими послугами по дизайну матових стель. Зробити це можна за допомогою он-лан калькулятора або передзвонивши нам за телефонами. Звертаємо Вашу увагу! Дизайн і виклик замірника безкоштовно!

Виробництво матових натяжних стель здійснюється з високоякісної ПВХ плівки, яка має стійкість до вологи і займання. На весь матовий натяжна стеля компанія Potolkoff надає Гарантію - 12 років!

Сервіс та обслуговування натяжних стель

Пропонуємо скористатися нашими послугами з обслуговування натяжних стель. Дана послуга надається як нашим замовникам, так і тим, хто замовляв монтаж стель в інших організаціях. Консультація і виклик майстра по телефонам. Детальніше про послугу, в розділі «Сервіс та обслуговування».

Похожие страницы