Монтаж сендвіч-панелей - «цоколь-панель» і кути

5 сентября 2019

Сендвіч-панелі - чудовий будматеріал. Вони свого часу стали фантастично ефективним утеплювачем. Однак, на роль несучого каркаса в будівлі такі панелі не годяться

Виготовити каркас набагато складніше, ніж монтувати в нього панелі. Установка ведеться горизонтально, починаючись від землі, так що перший "сендвічнимі" ряд прилаштовується безпосередньо до цоколя. На нього перед цим слід укласти плівкову гідроізоляцію, потім утеплювач і тільки тоді вже панель.

Вы можете пройти обучение трейдинг и заработать свой первый миллион уже сейчас!

Сендвіч-панель прилаштовується до цоколю за допомогою цокольного ригеля, що приєднується до бетону дюбелями, а до панелі - шурупами-саморізами. Між сендвічем і цим ригелем повинен неодмінно укладатися ущільнювач. Від панелі до цоколю будівлі покладається зміцнити призначений для цього цокольний нащельник, можна скористатися нащельником для відливу. Він відводить опади від стін будівлі, а також покликаний фіксувати елементи. Він прикріплюється до бетону аналогічно - дюбелями, до сендвіч ж - на саморізи. Між саморезом і матеріалом потрібна присутність утеплювального матеріалу. Крок між дюбелями потрібно 0,5 м, а всі шви сумлінно заповнюються будівельним герметиком.

Коли початковий ряд панелей благополучно змонтований, проконтролюйте рівнем горизонтальність. Пам'ятайте, що невелика відходження від горизонталі може стати великими проблемами, коли ви почнете підходити близько до покрівлі.

ЯК прикріпити САНДВІЧ-ПАНЕЛЬ До МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИИ?

Кріпленнями тут виступають самонарезающие болти. Не забудьте розмістити між ними і панелями утеплювач. Він потрібен для виключення щілин, через які буде проходити холод, і вся сендвіч-панель, по суті, буде марною. Конструкція з'єднується нащельником, який на панелях закріплюють саморізами з ущільнювачем.

Зовнішні кути панелей закріплюються також із застосуванням спеціальних нащельников. Внутрішній кут монтують, застосовуючи спеціальний куточок зі сталі. Додаткові елементи до сендвичам прилаштовується саморізами. Буває, сендвіч-панелями задумано утеплити стіни. Тут необхідно встановлювати матеріал на спеціально продається стіновий ригель. Фіксація кутових панелей відбувається лише за допомогою куточків.

Час, що залишився між панелями і стінами невеликий простір багато будівельників прагнуть запінити. Але без піни можна обійтися сміливо, адже зазор зазвичай невеликий, і він зіграє лише роль вентиляції, що не завдавши шкоди для будівлі. Сендвіч-панелі прилаштовується до стінового ригелю болтами з прокладкою ущільнювача, а з куточками скріплюються саморізами. Шви підлягають обробці герметиком.

Похожие страницы