​Пылесосы Karcher – качество, надежность и долговечность

26 декабря 2019

Розвиток бізнесу на селі - неоране поле. Якщо ви думаєте, що в селі можна тільки відкрити продуктовий магазин або займатися однією-двома коровами або свинями, ви помиляєтеся. Ідей для бізнесу маса. Найпростіший варіант - взяти в оренду землю. Працювати на ній можуть ваші ж односельці. Роботи в селі немає, тому і фонд зарплати буде невеликим. Що вирощувати? Злаки, кукурудзу, кормові рослини, соняшник, овочі та ін.

Є й інші варіанти.

ПРОДАЖ МЕДУ Мед - продукт з постійним попитом. Його можна продавати на ринку у власній точці, по інтернету, по телефону, виставляти на ярмарках, поставляти оптом.

Кількість вуликів - 40-50 штук. Обсяг меду - від 30 до 100 літрів з одного вулика в залежності від технології. Рентабельність - від 40%. Продукти бджільництва - мед, забрус, підмор, патока, віск, маточне молоко, пилок, бджолину отруту, бджолина сім'я. Особливості. Бджоли кусаються і в великих кількостях отрута небезпечний, вулики потрібно ремонтувати, бджолосім'ї з вуликами потрібно перевозити з поля на поле, щоб зібрати різний по якостям і властивостям мед і у великій кількості. Взимку бджіл потрібно підгодовувати.

ВИРОЩУВАННЯ ПОЛУНИЦІ Полуниця - одна з найулюбленіших і смачних ягід. Люди з нетерпінням чекають її появи на ринку і готові купувати і ранньою весною, і пізно восени, не кажучи вже про літній час. Влітку ціна на ягоду знижується через підвищення пропозиції. Тому бізнес -ідея буде полягати в вирощуванні ремонтантних, що дають урожай у відкритому грунті за жовтень місяць, сортів. А в захищених умовах він буде цілорічним.

Де вирощувати? Найкраще в теплиці. У ній урожай не вимерзне, а плодоніжки зав'яжуться. Площа теплиці - 10 кв.м. Кількість саджанців - 100 штук на 1 кв.м. або 1000 штук на всю теплицю. Обсяги - сто саджанців дадуть до 35 кг полуниці, 1000 штук - до 350 кг. І це тільки один урожай. А за рік можна зібрати від 3 до 5 врожаїв з однієї теплиці.

Особливості. Необхідно продумати освітлення та опалення для теплиці, щоб полуниця добре плодоносила.

ТЕПЛИЦІ У теплиці можна вирощувати не тільки полуницю. Розгляньте і інші культури.

Квіти. Зелень: кріп, базилік, салат, петрушка, щавель, зелена цибуля, кінза. Овочі: спаржа, брюссельська або пекінська капуста, помідори, огірки, пасльонові. Список можна продовжувати. Потрібно вибрати культуру, яка б не займала багато місця, але добре і / або часто плодоносила.

Кількість теплиць - 1-6 штук. Залежить від того, де ви їх можете поставити і чи зможете обслужити. Вимоги - увагу на грунт, оскільки на ній буде стояти теплиця і будуть рости культури. Рентабельність - близько 20%. Особливості. Вибір родючого грунту, оренда землі, догляд за культурами. способи реалізації.

ВИРОБНИЦТВО КОМБІКОРМУ Худобу та птицю в селі тримають і приватним власникам, і фермерські господарства. Його потрібно годувати. Тому потрібно комбікорм - суміш кормів, збагачена білком і вітамінами.

Устаткування - екструдер. Сировина - корми. Особливості. Потрібно вивчити ринок збуту. Якщо в селі багато дворів, в яких тримають худобу та свійську птицю, або в окрузі є фермерські господарства, міні-завод з виробництва комбікормів себе виправдає.

ПТАХІВНИЦТВО Виробництвом комбікорми можна займатися поряд з розведенням качок, курей, гусей, індиків та ін. Зверніть увагу на породи м'ясо-яєчні.

Продукція - м'ясо, яйця, пух, перо, пташенята. Де містити - на присадибній ділянці, в сараї, під навісом. Продуктивність - 50 курок в день дадуть до 40 яєць, в місяць - до 120 десятків яєць. Одна курка бройлер важить близько 2 кг, 1 гусак - 5 кг, індик - 15 кг. Особливості. За здоров'ям птиці потрібно стежити, давати вітаміни і поживні корми.

ВИРОЩУВАННЯ КВІТІВ Вирощування квітів - приємне заняття. Але воно може приносити прибуток. Перший варіант - розведення квітів в теплицях: троянди, лілії, альстромерії і інші декоративні види. Другий варіант - кімнатне квітникарство.

Площа - 20 кв.м. Кількість рослин горщиків - від 100 до 150. Трудовитрати - до 2 годин на день. Сировина - розсада або насіння. Особливості. Знайти ринок збуту (квітковий магазин, продаж в інтернеті), догляд за рослинами, вивчення попиту і ціни.

ПРИВАТНИЙ ДИТЯЧИЙ САДОК Жителі села змушені їздити на роботу в місто. Але є проблема - нема з ким залишити дітей, забрати з садка або школи, позайматися уроками. І таких сімей багато.

Організуйте на дому догляд за дітьми. Створіть групу з 5 дітей. Брати можна як грошима, так і натурпродуктами.

Особливості. Потрібно мати педагогічну освіту або хоча б вміти знаходити спільну мову з дітьми, бути освіченою і хоч трохи розуміти в медицині.

ЗАГОТІВЛЯ ЛІКАРСЬКИХ ТРАВ Багато через дорожнечу ліків і бажання пити тільки природні засоби лікуються відварами, настоями, примочками. Якщо ви живете в місцевості, де багато лікарських трав і рослин, збирайте, сушіть і продавайте їх.

Особливості. Не потрібно вкладати в бізнес кошти. Трави потрібно збирати в певну пору року або сезону. Потрібно знати властивості лікарських рослин і вміти їх використовувати. Потрібне вміння розпізнавати травинки, квіточки, дерева.

Як бачите, проживаючи в сільській місцевості, можна непогано заробляти. Було б бажання і терпіння.

Ну а если кто-то еще не в курсе, то его стоит просветить. Лидером на рынке уборочной техники является немецкий  пылесос керхер.

Похожие страницы