​Продаж нерухомості: тонкощі і секрети

23 июня 2018

Не варто легковажно підходити до такої справи, як угода з нерухомістю. Це процес досить складний і трудомісткий, і зробивши всього лише одну помилку можна всерйоз позбутися великої суми грошей.

Найменш ризиковий варіант продажу нерухомості - продаж через агентства

Насправді умовити клієнта після телефонного спілкування на приїзд в агентство для укладення договору про співпрацю не так вже й просто. Найчастіше відмови навіть нічим не аргументовані. І це при тому, що рідкісне дійсно важливу справу можна вирішити в телефонному режимі.

Ви можете придбати нерухомість на сайті http://nerukhomist.kiev.ua/ за найвигіднішою вартістю на сьогоднішній день.

Не важливо, яким чином ви вийшли на цього агента, в будь-якому випадку особиста зустріч буде корисною справою, як для вас, так і для агента. Вам доведеться довірити цій людині продаж вашого житла, а разом з цим і всю документацію, це не привід познайомитися ближче. До того ж, після підписання договору про співпрацю змінити що-небудь до закінчення його терміну дії буде вже дуже складно, тому з толком і розстановкою поставтеся до його підписання.

Якщо ж ви все-таки наполягаєте на внесення будь-яких коректив в договір, то вам доведеться написати розписку, в якій ви вкажете, що берете на себе всі наслідки змін. Але робити це варто лише в тому випадку, якщо ви на 100% впевнені в своїй правоті, в іншій же ситуації найкращим виходом буде довіритися професіоналам.

Чи варто братися за продаж нерухомості без посередників

Багато власників погоджуються на ризикову справу - продаж нерухомості без ріелтора. Варто зауважити, що в цьому випадку ймовірність висновку вигідної угоди в найкоротші терміни - мінімальна. Навіть якщо вам все ж подзвонить потенційний покупець, він, швидше за все, буде діяти за допомогою власного агента. А це явна ознака того, що перевага в юридичному плані буде точно не на вашому боці.

насправді помилитися в такій складній справі, як продаж нерухомості досить таки просто, так що рідкісний продавець піде по такому складному шляху.

Етапи підготовки і проведення операції з нерухомістю

Зазвичай в будь-якій угоді, що стосується продажу нерухомості, будь то нежитлове приміщення під офіс, або квартири, існує кілька стандартних етапів:

- оформлення договору відчуження;

- реєстрація договору продажу;

- виписка всіх прописаних мешканців (у випадку з житлом);

- передача нерухомості покупцю.

Покупець зобов'язаний внести посереднику всю вартість ще до того, як буде безпосередньо підписаний договір продажу нерухомого майна. Перша виплата здійснюється вже на етапі реєстрації договору, і становить не менше 50% все обумовленої суми.

Далі, після того, як всі мешканці будуть виписані, виплачується ще 40%, а решта 10% віддаються в момент передачі новому господареві ключів від квартири.

Існують також ряд випадків, в яких покупець може відмовити продавцю у виплаті суми в розстрочку. При їх настанні сума виплачується повністю лише при передачі житла в користування новому господареві. Ось ці випадки:

- факт продажу житла за домовленістю;

- якщо з моменту останнього продажу не минуло 60 днів;

- нерухомість є предметом застави;

- документи на нерухомий об'єкт визнані дублікатами;

- в квартирі проживають неповнолітні.

Також, якщо проводиться «зустрічна» продаж нерухомості покупцем, то отримати гроші продавець зможе лише після закінчення всіх операцій по ланцюжку.

Похожие страницы