Ремонт Кухні Своїми Руками Дизайн

Ремонт кухні: ідеї дизайну

Ремонт кухни дизайнЩо це таке? На аркуші паперу схематично малюємо нашу майбутню кухню.Для цього креслимо прямокутник або квадрат і розставляємо в ньому нашу меблі, побуттехніку та інші предмети.

 

При цьому малюючи проекти ремонту кухні, не забуваємо про комунікації.

 

Робиться це для того, щоб відразу звернути увагу на розташування предметів у кімнаті і в наслідок не виникло проблем з їх установкою.

 

заміна вікон

 

Початкова ремонт на кухні, для роботи на заміну вікон пропонують найняти фахівців.Так як при самостійній установці отримати гарантію буде важко.Викликаємо майстра для замірів вікон.

 

Ремонт кухниРобимо це заздалегідь, так як виготовлення виробу займає декілька тижнів.Поки ми чекаємо вікна, можна зайнятися проводкою і каналізацією. Після того, як їх встановлять, можна буде приступати до вирівнювання стін і стелі, заодно і відремонтуємо укоси.

 

Замініть проводку і комунікації

 

частини ремонт кухні у квартирі, багато бути gotovym Крім того, технічний директор частину часу періодиці Відключити світло, воду і газ у цій кімнаті.Але це необхідність.

 

Для заміни проводки нам знадобляться дроти (перетин не менше 4 мм, 3-х жильний), розетки, світильники і вимикач.Звірившись із нашим проектом, визначаємо місце розташування електроподводов.За допомогою бошки прорізаємо штроби і прокладаємо дроти. Не забуваємо про заземлення. Це запорука нашої безпеки.

 

Ремонт кухни своими рукамиЯк освітлення відмінно підійдуть софіти.Якщо використовувати енергозберігаючі лампи, то споживання електрики не велике, а світла достатньо.Роблячи ремонт кухні, роботу по заміні газових і водяних труб краще довірити фахівцям.

 

Тому, як експерименти в цій сфері виходять боком. Так, не варто забувати про вентиляцію.Для цього здобуваємо витяжку і встановлюємо її над пічкою.

 

Рада! При установці розеток, бажано ставити на 1-2 розетки більше.Невідомо яке обладнання ви придбаєте надалі. І ще дуже зручно використовувати окреме додаткове освітлення над мийкою і робочим столом.Для цього підійде звичайна лампа денного світла.

 

Вирівнювання стін

 

Виконуючи ремонт кухні, особливу увагу приділяємо стін.Перед тим, як поклеїти шпалери або покласти плитку, їх ретельно вирівнюють.Робимо це за допомогою їх обробки гіпсокартоном своїми руками або штукатурки.

 

Якщо займатися такою роботою доводиться вперше, набираємо в інтернеті: «Ремонт кухні своїми руками відео »і уважно стежимо за процесом.

Возможно, вам понравится
Ремонт кухні в однакомнатную
Ремонт кухні в однакомнатную
Дизайн кухні своїми руками
Дизайн кухні своїми руками

Відеоспостереження: незвідані тонкощі вибору - Security.ua
Але навалилися приватизація перекреслила багато цікаві проекти, які могли б здійснитися в рамках великих державних об'єднань без розчленування їх на дрібні ворогуючі між собою підприємства.Як не дивно, але до цих ..

Похожие страницы