​Ремонт вітальні - стиль і оздоблення

23 января 2019

Плануючи ремонт вітальні, варто задуматися про те, в якому стилі буде оформлений весь інтер'єр. Можна, звичайно, просто вибрати вподобані шпалери і підлогове покриття, розставити меблі, але, є ймовірність, що кімната не буде мати завершеного вигляду. Якісь предмети інтер'єру будуть виглядати невдало. Тому, якщо Ви у всьому віддаєте перевагу гармонію, то варто задуматися над стилем інтер'єру заздалегідь. Вибравши стиль, буде простіше підбирати оздоблювальні матеріали для ремонту вітальні і предмети інтер'єру для її прикраси.

Вы можете купить одежду модную по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Щоб Вам простіше було вибрати, пропонуємо список стилів, найбільш часто використовуваних в оформленні інтер'єру приміщень.

Сучасні стилі: Хай-тек, Ар-Деко, Поп-арт, мінімалізм, Еко стиль, Шеббі-шик, Кантрі, Контемпорарі, Модернізм, Постмодернізм.

Класичні стилі: Грецький стиль, Римський стиль, Романський стиль, Готичний стиль, Ренесанс, Бароко, Рококо, Класицизм, Ампір, Модерн.

Етнічні стилі: Еклектика, Єгипетський стиль, Африканський стиль, Англійська стиль, Індійський стиль, Японський стиль, Китайський стиль.

За допомогою даного списку і загальнодоступних сервісів картинок в інтернеті, Ви легко зможете отримати уявлення про те, як оформити інтер'єр в тому чи іншому стилі.

Визначившись зі стилем, переходимо до вибору матеріалів для обробки і ремонту вітальні.

стіни

Перед початком фінішної обробки, стіни обов'язково потребують вирівнюванні, для якого теж необхідно придбати матеріали.

Традиційний вибір для оздоблення стін вітальні - це шпалери. Кольори і фактури, а також матеріали, з яких виготовляють шпалери, незчисленні.

Роблячи ремонт вітальні, можна вибрати різні типи оздоблення стін в одному приміщення, або шпалери різних кольорів, що буде вдало зонувати приміщення і розставить акценти в необхідних місцях.

Одним з популярних матеріалів чорнової обробки стін, є гіпсокартон. Він не тільки допоможе вирівняти стіни, але і, за допомогою гіпсокартону, можна створювати - ніші, арки і перегородки.

Після шпалер за популярністю йдуть: фарбування, шпалери під фарбування, рідкі шпалери, декоративна штукатурка, натуральний або штучний камінь, дерев'яна вагонка, МДФ панелі, м'які стінові панелі. Не виключений варіант незвичайного для ремонту вітальні матеріалу, такого як кахельна плитка і обробка ламінатом для підлоги стін. Якщо Ви чітко визначилися зі стилем і обдумали всі елементи інтер'єру у вітальні, навіть самі незвичайні оздоблювальні матеріали будуть вдало виглядати на своїх місцях.

Підлога

Перед ремонтом підлоги у вітальні, також необхідно провести роботи з вирівнювання. Особливо важливо вирівнювання підлог там, де такі роботи ніколи не проводилися.

Для ремонту підлоги у вітальні підійдуть всі види паркету, ламінат, лінолеум, паркетна або масивна дошка.

Стеля

Часто стелю у вітальні роблять традиційно білим, для цього підійдуть самі звичайні роботи з вирівнюванням і фарбуванням або побілкою.

Однак, якщо Ви хочете зробити стелю незвичайним, організувати особливе освітлення, зробити на стелі зображення або інші елементи декору, Вам варто вибрати для ремонту стелі у вітальні натяжні стелі. Даний вид обробки можна здійснювати після завершення всіх ремонтних робіт. Монтаж натяжної стелі проводиться без зайвої бруду і не є небезпечним для нових покриттів. Можливості дизайну натяжних стель дуже великі.

Серед поширених варіантів обробки стелі у вітальні, Ви також знайдете поклейку шпалер і наклеювання стельової плитки.

Похожие страницы