​Ремонтируем натяжні потолки - види пошкоджених і способи їх устранення

14 февряля 2019

Як і будь-який інший вид потолків, натяжні потолки в процесі експлуатації можуть бути порушені, що, у свою чергу, займатись ремонтом або замену полотнища ...

Головним «ворогом» натяжних потоків є острівні речі, гаряча вода і низька температура.

Види пошкодження і способи ураження в залежності від типу натяжних потоків

Разрыв поверхности натяжного потолка

Такой вид повреждений особо опасен для ПВХ-потолков. При цьому прорізи на поверхні потока викликають острі колючі предмети, що й надалі, як це робиться.

Вы можете взять кредит под залог недвижимости Киев на самых выгодных условиях на сегодняшний день.

Для запобігання глобальним пошкодженням місця розриву слід стягнути і прикласти компанію по установці натяжних потоків. Місце розриву можна закрити фальш-витяжкою, світильником (якщо є можливість підключення електрики без демонтажу пленки), а також прикрасити фігурний елемент з самоклеючої папери, або закрити простий спосіб оплати з такого матеріалу, що і основна поверхня потолка.

При великих пошкодженнях і неможливості виробляти економ-ремонт потребує заміни полотнища. Однак у цьому випадку ремонтні роботи будуть суттєво дешевше, і це не призведе до утворення натяжного потоку з «нуля», оскільки використовуються ранні встановлені профілі.

Край натяжного потолка визволений або відключений разом з профілем

Давне пошкодження може відбуватися в результаті невідповідної установки натяжного потоку, але устранимо в ті години.

Відсортовані гарпун від полотнища натяжного потолка

Данное пошкодження відбувається з фабричною і укладеною монтажною бригадою в будь-який час без демонтажу потолки.

Протечка воды

Для ПВХ-потоків протекання холодної води не є глобальним пошкодженням: достатньо своєчасно зливати воду самостійно через отвір.

При відсутності вбудованих освітлювальних приборів зняти воду може бути кваліфікований фахівець, який став вільний від наближення потоку, утворивши дефект (сольет воду) після просушки - закрепити край пленки.

У випадку, коли протеїни гарячої води високою температурою, ПВХ-пленка може втратити глянцеву структуру, а при великій кількості гарячої води - лопнути. У цьому випадку потрібна повна заміна полотнища.

Для тканинних натяжних потоків любая протечка є крайньо нежелательной, оскільки залишає неестетичні жовті розриви і вимагає повної заміни полотнища.

Температура нижче 0 ° С.

Даний температурний вплив небезпечний для натяжних потоків з ПВХ-пленки, тому що пленка стає хрупкою і може лопнути при малих рухах повітря.

Наступне, не рекомендується встановлювати натяжні ПВХ-потоки в приміщеннях, де температура може знижуватися нижче 0 ° С, а в непередбачуваних випадках слід з осторожностью і поступово підпадати температуру до приміщення.

Провисание натяжного потолка

Такий дефект поверхонь може викликати тривалість роботи (15-20 років), однак при повторному навантаженні ПВХ-полотна не більше 70 ° С з наступним рівномірним натягом по периметру.

Вигорання реле та освітлювальної системи

Даний дефект може зустрічатися при монтажі потолочного типу «зірки», при використанні сложної системи світлодіодів і великої кількості електропроводов.

Дефект устраняется фахівцями при частичному демонтажі полотна натяжного потоку з наступним монтажем.

В результаті великої кількості фактурних і квіткових елементів

Як правило, при монтажі натяжного потоку не рекомендується застосовувати більш чотири складові за квітами і фактурами. У протилежному випадку, на тривалій експлуатації потолка розсчитати не слід.

Похожие страницы