Ultimaker 2+ - це поліпшена версія найдосконалішого принтера

11 марта 2018

Рано чи пізно, практично у кожного технічно розвиненої людини виникає бажання купити 3d принтер. Але, у кого-то бажання так і залишається бажанням, а хтось починає діяти. Шукати в інтернеті інформацію: яка ціна у 3D принтера, який принтер краще, де купити і так далі. І, безсумнівно, багато натикаються на інформацію про голландському 3D принтері Ultimaker 2 Plus. Адже його просто неможливо не помітити серед інших моделей. Незважаючи на те що перша версія Ultimaker 2 надійшла в продаж в 2013 році, його слава як і раніше не вщухає, і він є одним з найпопулярніших 3D принтерів як в Росії, так і в усьому світі. Які ж переваги у даного принтера? Що робить його таким популярним серед користувачів?

Оригинальный принтер ultimaker 2 купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Для початку, це величезне співтовариство власників цього принтера по всьому світу. Ви завжди зможете почитати новини про принтері, дізнатися про оновлення, скачати цікаві моделі для друку, запитати поради у професіоналів, так і просто приємно провести час. Другий плюс - це вага і розмір. Його легко розмістити на робочому столі. А невелика вага позитивно позначиться на доставці, якщо ви захочете купити 3d принтер в інтернет-магазині. Програмне забезпечення Cura, одне з кращих на сьогоднішній день. ПО розроблено в першу чергу для новачків. Просте і інтуїтивно зрозуміле, воно допоможе вам створювати шедеври, швидко і якісно готуючи модель до друку. А для більш просунутих користувачів, існує цілий ряд додаткових налаштувань. Можна довго перераховувати всі плюси Ultimeker 2 +.

Це і стильний, сучасний дизайн, який чудово вписується в будь-яку інтер'єр. І велика кількість налаштувань доступних прямо з режиму друку, і підігрівається платформа, яка дозволить вам працювати з самими різними видами матеріалів, велика швидкість друку, і багато, багато іншого. Якщо говорити про швидкість і точності, то можна купити Ultimaker 2 Plus один з найшвидших принтерів в своєму класі. Його революційна швидкість до 300мм / с, дозволить отримати готовий виріб в рекордно короткі терміни, а товщина шару в 20мкм гарантує гладку й рівну поверхню. Ну і звичайно ж, для яких цілей можна використовувати цей 3D принтер? Спектр застосування Ultimeker 2+ дуже широкий.

Цей принтер можна застосовувати як в архітектурі і дизайні, так і в машинобудуванні, і рекламі. Ідеальний він також і в освітніх установах. Якщо ви хочете почати свій оригінальний бізнес, то можна купити Ultimeker 2 плюс, він стане для вас ідеальним помічником. Ви можете приймати замовлення на друк сувенірної продукції, створювати елементи для декору приміщень, створювати моделі готових або проектованих будинків і навіть друкувати оригінальні прикраси. Сувенірні вироби, одне з найприбутковіших рішень, для тих, хто хоче почати свій бізнес, пов'язаний з 3D печаткою. Можна створювати копії відомих героїв з фільмів або мультфільмів, статуетки різних політиків і зірок кіно. Не менш затребуваними бувають і фігурки молодят на весіллі. Адже це буде пам'ятний сувенір, який залишиться на все життя. А як здорово вивчати різні частини тіла, надруковані на принтері в школі, або створити маленьку модель улюбленої машини або мотоцикла. Деякі люди створюють дуже цікаві колекції таких іграшок. Все, на що вистачить вашої фантазії, допоможе втілити в життя Ultimeker 2+!

Похожие страницы