Установку або заміна ванни от SantehProfy

17 мая 2017

Уявити собі життя сучасної людини без ванни вже ніяк не можна. Навіть сама просунута душова кабіна навряд чи здатна витіснити її з нашого побуту, так як ніякі струменя води, що б'ють в вас з усього розмаху, ніколи не замінять собою розслабляючий душу і тіло невимовний комфорт, коли ви ніжитеся в теплій воді. Або, наприклад, порівняйте купання малюка у ванні і миття його під душем - першість ванни також буде незаперечно!

Профессиональную замену ванной Вы можете заказать на сайте https://santeh-profy.com.ua/ustanovka-vannyi/, цены  на услуги Вас приятно удивят.


Замовте установку або заміну ванни в нашій компанії і ви ніколи не пошкодуєте, що вибрали саме нас. Ми встановимо не тільки найсучасніші акрилові ванни, але і сталеві, не кажучи вже про що стали класикою чавунних ваннах. Ми просто незамінні в разі установки ванн з гідромасажем. Професіоналізм майстрів в поєднанні з використанням високоякісних матеріалів дозволяє давати річну гарантію на установку і підключення ванни.
Заміна ванни тільки кваліфікованими майстрами

Комусь здасться, що встановити ванну можна і самому. Це дуже помилкове оману, так як монтаж ванни за всіма правилами і підключення її до каналізаційної системи дуже складні. Тут стільки нюансів, що навіть саме незначне порушення технології може привести до серйозних наслідків, включаючи затоплення вашої квартири і сусідів. А як буде прикро, якщо для усунення допущених через недосвідченість недоліків доведеться встановлювати заново ванну! Що ж стосується демонтажу старої ванни, то недосвідчена людина майже напевно умудриться завдати серйозної шкоди і самій каналізаційній системі, пошкодивши труби в місцях стикування.
Установка ванни складається з наступних етапів:

Виставлення ванни - під цим мається на увазі розміщення ванни на міцній основі так, щоб вона була встановлена без бокового перекосу і мала при цьому правильний ухил в бік зливного отвору, необхідний для повного стікання води. Відстань від дна ванни до підлоги повинно бути таким, щоб можна було без особливих проблем встановити сифон.
Підключення ванни до каналізації - герметичність всіх з'єднань повинна бути стовідсотковою. Особливу увагу обв'язки ванни, більш відомої як сифон для ванни або «злив-перелив», призначеної для захисту переливу води через край.
Підключення ванни до електрики - виключно відповідальна операція для ванни з гідромасажем. Вся електрика повинна бути не тільки якісно змонтована, але і надійно заземлена. Безпека понад усе!
Герметизація бортів ванни - це гарантія від попадання води під ванну. Примикають до стін краї ванни відмінно підходять для розмноження грибків і плісняви. Перемогти їх можна, якщо використовувати спеціальний герметик з антигрибкові властивості.

Зв'яжіться з нами, щоб замовити заміну ванни, якщо вам не під силу така складна робота або ви просто не хочете ризикувати. Ми ж зробимо все необхідне швидко, якісно і за розумними цінами. Наші клієнти завжди з вдячністю відгукуються про результати роботи і високу якість послуг, що надаються.

Похожие страницы