Утеплення мансарди

10 апреля 2018

Конструкція мансарди в порівнянні з нижчого рівня поверхами більше схильна до тепловтрат з тієї причини, що над покрівлею мансарди відсутні «теплової подушки», а також що дах мансарди має велику поверхню зіткнення із зовнішнім середовищем. Для достатнього комфорту і економії тепла важливо ефективне і ретельне утеплення мансарди.

autoteenindus - профессиональный ремонт авто по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Можливо утеплення мансарди пінопластом або пінополістиролом, в тому числі плитами з мінеральної вати на основі базальтового волокна, утеплювач ніяк не зіпсує дизайн мансарди, тому що його можна вкрити різними матеріалами.

У разі підвищеної теплоізоляції до утеплювача мансарди пред'являють більш суворі вимоги, а так само до термічного ущільнення і його виконання. Таке ущільнення не дає теплому повітрю проникати через ущільнюючий шар. Утеплювач мансарди повинен зберігати тепло в приміщенні і в той же час не повинен займати зайві сантиметри простору.

При влаштуванні теплоізоляції мансарди необхідно не забувати, що втрати тепла можуть відбуватися не тільки через покриття, але і через торцеву стіну. Тому фронтон будинку добре утеплюють відповідно до сучасних вимог.

Тепловтрати даху мансарди досить вагомі, тому грамотно виконане утеплення мансардного даху може надати відчутний вплив. Сучасний рівень теплозахисту допомагає знизити втрати тепла більш ніж на 3 кВт, а цим істотно знизити витрати на обігрів будинку.

Похожие страницы