​ВХІДНІ МЕТАЛЕВІ ДВЕРІ

1 марта 2018

Сучасний ринок пропонує великий вибір вхідних дверей з різними характеристиками. Щоб підібрати виріб, що максимально відповідає потребам, необхідно орієнтуватися як в класифікації вхідних дверей, так і в технічних параметрах різних дверних конструкцій.

Качественные входные двери купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Оскільки основним критерієм вибору вхідних дверей є її надійність, споживачі віддають перевагу сталевим дверям. Але мало визначитися тільки з матеріалом. При покупці металевих дверей враховується цілий ряд нюансів, включаючи:

товщину металу,

конструкцію полотна,

якість замикаючого механізму і дверної фурнітури,

зовнішній вигляд.

ЯКОЮ ПОВИННА БУТИ ТОВЩИНА МЕТАЛУ НА вхідного ДВЕРІ

Чи не будь-яка залізні двері може ефективно справлятися зі своїми функціями. Для цього вона повинна бути виготовлена з високоміцних матеріалів. Кращим з них є листова сталь. Оптимальна товщина сталевого листа для вхідних дверей становить не менше 2 мм. Внутрішній обшивочний лист може мати товщину від 1 мм. Однак не тільки товщиною металу визначається надійність дверної конструкції. Сучасні металлоемкие технології дозволяють вирішувати це питання шляхом посилення дверного полотна.

КОНСТРУКЦІЯ ПОЛОТНА вхідних дверей

Конструкції якісних вхідних металевих дверей відповідають встановленим стандартам, але при цьому мають деякі відмінності. Неспеціалісту важко розібратися в особливостях кожної конструкції і відрізнити, наприклад, фланцеву двері від гнутих, відбортованої або протипожежної. Що стосується власне дверного полотна, то загальні принципи його конструкції схожі.

До основних елементів полотна відносяться зовнішній і внутрішній сталеві листи, каркас, горизонтальні і вертикальні ребра жорсткості і наповнювач. Конструкція може передбачати декоративну панель з внутрішньої і зовнішньої сторони, контур ущільнення по периметру, лиштви. Внутрішня порожнина заповнюється теплоізоляційним матеріалом. Для забезпечення більшої безпеки торцева частина обладнується пасивними ригелями або протизнімні гребенями, а замкова область додатково посилюється накладкою. Суцільнометалеві конструкції використовуються тільки для особливих об'єктів.

ДВЕРНІ ЗАМКИ НА ВХІДНИХ ДВЕРІ

Вибираючи двері, слід звертати увагу на якість замикаючого механізму. Вхідні двері оснащуються, як правило, двома замками різної конструкції: циліндровим і сувальдним. Один асоціюється з надійністю, а інший забезпечує зручність. Рідше використовується один замок, який поєднує обидва механізму. Необхідно переконатися, що дверні замки відповідають класу стійкості двері до злому. Кращі замки фіксують дверне полотно в усіх чотирьох напрямках.

ПЕТЛИ І Лиштви НА СТАЛЕВИХ ДВЕРІ

Коробка і полотно зв'язуються за допомогою дверних навісів (петель). Основне призначення петель полягає в забезпеченні належного функціонування вхідних дверей. Петлі можуть бути або прихованими, або зовнішніми. Якщо з зовнішнього боку є декоративна панель і лиштви, приховані петлі не встановлюються. Петлі хорошою двері зазвичай регульовані.

Стик дверної коробки і отвору маскується установкою металевих лиштв. Оскільки вони не завжди входять в поставляється комплект, іноді лиштви набувають окремо.

Зовнішній вигляд вхідних дверей

При виборі дверей не варто нехтувати і її зовнішнім виглядом. Наприклад, двері житлових будинків і квартир бажано поєднувати з інтер'єром, не забуваючи про безпеку оздоблювального матеріалу. Вуличні ж вхідні двері є елементом фасаду і повинні з ним гармоніювати, але при цьому бути стійкими до зовнішнього негативного впливу. Слідуючи запитам ринку, виробники пропонують металеві двері різних фактур і колірних рішень.

Похожие страницы