​Як правильно вибрати підйомник?

23 июля 2018

Для правильного вибору підйомника необхідно визначиться з наступним;

Призначити відповідальну людину з числа ІТП відправити його на навчання з техніки безпеки вантажопідйомної техніки або прочитати Правила будови і безпечної експлуатації будівельних підйомників (ПБ 10-518-02) і в той визначиться з наступними питаннями.

Если Ваша грузоподъемная техника нуждается в профессиональном и качественном ремонте, а также обслжвание, тогда компания УкрЛифт - это менно, то, что Вам необходимо. Обращайтесь за посощью на сайт https://ukrlift.net/, стоимость услуг Вас приятно удивит.

1.Розмір переміщуваного вантажу?

Це питання дозволить вибрати тип підйомника. Однощоглові підйомник може переміщати розміром 2мх1.2мх2м

Двощогловий підйомник фактично не обмежений розмірами і може переміщати вантаж розмірами 1.5м до 6м по ширині і від 1м до 4м по глибині.

2.Вага переміщуваного вантажу?

Впливає на тип підйомника а також на продуктивність. Однощоглові підйомник переміщує вантаж від 250кг до 1000кг Двощогловий підйомник переміщує вантаж від 500кг до 3000кг. Правильне комбінування ваги переміщуваного вантажу і його компонування на платформі підйомника дозволить збільшити продуктивність погрузочное- розвантажувального процесу. Адже можна взяти вище вантажопідйомність і великі габаритні розміри і за один раз переміщати більше вантаж.

3.Характер вантажу?

Дане питання впливає на огорожу і наявність відкидних бортів. Якщо вантаж планується закочувати гідравлічної візком то наявність відкидних бортів дозволить зробити зручніше навантаження вантажу в підйомник. Якщо ж вантаж завантажується в ручну то, при виході людини на платформу передбачається огорожу платформи, як для безпеки людини так і для безпечного переміщення вантажу. Якщо можливо переміщення продуктів харчування, особливо для підйомників встановлених в кафе або їдальні (так звані ліфти малої вантажопідйомності МГЛ), то платформа може бути виконана з матеріалу безпечного для харчових продуктів нержавіючої сталі або алюмінію.

4.Где буде встановлений підйомник?

За технікою безпеки підйомник є небезпечним пристроєм де присутні рухомі частини які повинні бути візуально контрольовані або обмежені зони переміщення платформи. Наприклад в нутрії будівлі між поверхів або там де є велика кількість людей такий пристрій як підйомник має бути обов'язково обгороджено. У таких випадках наша фірма виготовляє 5 типів підйомника шахтного типу. Цей же підйомник добре підійде якщо ви хочете встановлений підйомник з зовні і обшити його.

Похожие страницы