Грунтовка, різновиди та властивості

15 марта 2017

Грунтовка, різновиди та властивості

Гладкі металеві, або навпаки пухкі, обсипаються поверхні перед остаточною обробкою потребують попередньої підготовки та закріпленні. Для цих цілей іноді використовується розведена відповідним розчинником фарба, але такий спосіб мало того, що веде до великого перевитрати, а й майже завжди виявляється недієвим. Більш економічним і результативним використовується спеціальна грунтовка. За консистенцією грунтовий склад, як правило, рідині, що знижує його витрату, а після висихання створюється матова основа, яка гарантує більш надійне зчеплення поверхні з подальшим оздоблювальним шаром.
різновиди грунтовки

Вы планируете ремонт и хотите придать своему жилищу оригинальности? Тогда штукатурка короед - это именно, то что Вам нужно. Приобрести штукатурку короед Вы можете по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Виробники пропонують наступні види грунтовок:

Алкідна. Найбільш відповідний варіант для підготовки дерева. Вступаючи в реакцію з необробленими дерев'яними волокнами, грунтовка «спінює» їх, створюючи поверхню, готову для подальшої обробки. Якщо алкідна грунтовка буде містити велику кількість пігментів, то вона створить додатково напівпрозору плівку, яка посилить колір наступного шару фарби. Швидкість висихання: від 12 до 16 годин. Обмеження у використанні такої грунтовки - це гіпс і штукатурка, так як в результаті з'являється непотрібна ворсистість поверхні;
Емульсійна або акрилова. Підходить для будь-якого типу оброблюваної поверхні, крім чорного заліза, тому що не захищає його від появи іржі. При змішуванні з водою набуває потрібну густоту, висихає про закінченні 4-х годин, і практично не має запаху;
Поліуретанова і епоксидна. Це розведені виробником оздоблювальні поліуретанові і епоксидні фарби з додаванням в певній пропорції власного розчинника;
Шелаковим. Використовується, перш за все, на зрізах дерева в місцях розташування сучків, щоб запобігти виступаніє смоли. При використанні морілок, що розводяться водою, може застосовуватися в якості ізолюючого шару.

як гарантувати

грунтування стін

Грунтовка по металевих поверхонь. Створюються для превенції ранніх окислювальних процесів. Склад грунтовки буде залежати від того, для захисту якого металу вона буде використовуватися:

Алюміній - уретанова фарба або цинкова грунтовка;
Чорні метали, сталь - алкідна, заснована на таких речовинах, як фосфат цинку і хромат цинку;
Бронза, латунь, мідь - випускаються виробником вже пройшли необхідну обробку. У разі зниження якості такої, її потрібно повністю видалити і, після полірування, обробити метал поліуретановим або епоксидним лаком.

Похожие страницы