​Кондиціонування побутових приміщень

23 июня 2018

Часто єдиний спосіб забезпечити комфортне середовище (звукоізоляцію, чистоту і оптимальну температуру повітря) усередині приміщення в місті - це установка кондиціонера. Влітку він створить прохолоду і захистить від пилу і міського шуму. Взимку зігріє приміщення і позбавить від протягів.

Для початку треба вирішити, який тип кондиціонера вам підходить за конструкцією і потужності. Найпростіше розрахувати необхідну потужність - на кондиціонування кожних 10 кв. м. приміщення споживається 1 квт потужності приладу.

Качественный кондиционер Вы можете приобрести на сайте https://www.ecoalt.km.ua/shop/ по самой выгодной стоимости  на сегодняшний день.

Конструктивно серед побутових кондиціонерів виділяють дві групи - спліт-системи і моноблоки. Побутова спліт-система складається з двох блоків: зовнішній блок з компресором і вентилятором розміщується на зовнішній стіні будівлі, внутрішній блок монтується всередині приміщення.

За способом установки внутрішнього блоку кондиціонери групи побутових спліт-систем діляться на

настінний;

стельовий;

універсальний (з можливістю як настінного, так і стельового розміщення);

канальний (приховане розміщення, що не порушує дизайн приміщення);

підлоговий;

касетний.

Кожен з цих типів має свої плюси і мінуси. Вони відрізняються один від одного не тільки зовнішнім виглядом блоку, але і ступенем складності установки, обслуговування і, в разі необхідності, ремонту.

У моноблока (назва говорить сама за себе) все елементи знаходяться в одному боксі. До цієї групи належать:

віконні кондиціонери (монтуються в вікні, що вимагає установки спеціальної рами в отворі вікна для кондиціонера);

мобільні;

кондиціонери без зовнішнього блоку.

Нагадаємо, що у нас ви можете замовити кондиціонер з установкою. Це дає вам переваги: правильний підбір, діюча гарантія, якісна професійна установка кондиціонера.

Монтаж і обслуговування кондиціонера типу моноблок здійснюється досить легко, так як він доступний з приміщення. А ось зі спліт-системою не все так просто. Установка зовнішнього блоку кондиціонера на зовнішню стіну майже завжди вимагає узгодження, оскільки порушується вигляд будівлі. 

Похожие страницы