​Нові технології очистки стоків системи Биосток

13 мая 2018

Септик Биосток - локальні очисні споруди для очищення господарсько-побутових стічних вод сучасний септик - це очисна споруда, призначене для збору та очистки господарсько-побутових стічних вод від індивідуальних житлових будинків, об'єктів малоповерхової забудови і котеджів за відсутності магістральної мережі каналізації. Таким виробам є септики серії Биосток.

Для септиків Биосток була розроблена індивідуальна установка біофільтра, яка значно покращує параметри очищення стічних вод. Це досягається за рахунок розселення на матеріалі, завантаженому в ємність, анаеробних бактерій, зменшенні швидкості потоку, відбору води з сепарацією плаваючою складової.

Мощные канализационные насосные станции купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

БіоБол - завантажувальний матеріал біофільтра, який являє собою об'ємну структуру, що складається з порожнистих елементів з великою питомою площею поверхні. Вони є місцем розселення колоній мікроорганізмів. Проходячи через біофільтра, забруднена вода залишає в ній зважені органічні речовини, що не осіли в первинних відстійниках. Знаходяться в БіоБол бактерії харчуються органічними речовинами і отримують необхідну для своєї життєдіяльності енергію, в тому числі і збільшують свою масу. Таким чином, зі стічної води віддаляються органічні речовини (вода освітлюється), а в тілі біофільтра збільшується маса активних мікроорганізмів (ККД очищення зростає).

Унікальна конструкція септика

Було проведено аналіз (комп'ютерне моделювання) руйнівного впливу тиску грунту на корпус септика прямокутної конструкції і корпус септика БОІСТОК. Дослідження проводилися методом скінченних елементів (МСЕ). В результаті досліджень було з'ясовано, що унікальна конструкція септика Биосток більш стійка до деформації під тиском грунту, що надалі підтвердилося на практиці.

ПО ВСІЙ ПОВЕРХНІ ВИРОБИ РОЗМІЩАЮТЬСЯ радіальні РЕБРА, що надають конструкції додаткову міцність. Таким чином, при зовнішньому тиску з усіх боків, деформувати септик практично не можливо. Ще однією незаперечною перевагою «круглої» форми над «прямокутним», звичайно ж, є зручність при чищенні (якщо немає кутів, значить ніде збиратися / накопичуватися осадку і шлаку).

Фільтрація і дренаж

Для відводу стоків застосовується інноваційне дренажний пристрій АКВА-ТУНЕЛЬ, розроблене нашими інженерами. АКВА-ТУНЕЛЬ за обсягом еквівалент 850 КГ ГРАВІЮ АБО 36 М дренажні труби 100 ММ.

Використання АКВА-ТУНЕЛЮ дозволяє значно скоротити площу дренажного поля.

АКВА-ТУНЕЛЬ з внутрішнім об'ємом 300 л дозволяє виробляти залповий скид стічних вод в систему без шкоди для дренажного поля.

АКВА-ТУНЕЛЬ встановлюється в котлован, попередньо засипаний щебенем. Умова використання АКВА-ТУНЕЛЮ - грунт повинен бути не глиняній, а також відстань до ґрунтових вод має бути не менше 1 метра.

АКВА-тунелі легко з'єднуються між собою за допомогою труб. Їх можна укладати в один або кілька рядів.

ТРАДИЦІЙНА доочищення ЗА ДОПОМОГОЮ ПОЛЯ ФІЛЬТРАЦІЇ з використанням перфорованих труб має свої переваги і недоліки. Такі споруди відрізняють порівняльна дешевизна, але вони вимагають більшого обсягу земляних робіт і займають пристойну площу. Крім того, що обрамляють їх шари грунту з часом замулюються, тому кожні 3 - 5 років труби необхідно чистити або оновлювати.

Похожие страницы