Очищення поверхонь

13 марта 2018

Очищення поверхностейОбработка і очищення різноманітних поверхонь в будівництві - дуже важливе завдання. Забруднення можуть значно ускладнювати роботу з матеріалами і погіршувати їх властивості, створюючи проблеми для виконавців, подовжити терміни виконання завдань і збільшуючи витрати.

Піскоструминне очищення є ефективним способом обробки поверхонь навіть делікатних матеріалів. Всі тонкощі цього процесу давно вивчені і з успіхом впроваджуються в будівельній галузі.

Технологія піскоструминної очищення і її переваги

Качественный шкаф купе Вы можете приобрести здесь по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Вона полягає в подачі абразивної складової на поверхню за допомогою високого тиску. Даний спосіб очищення незамінний при підготовці поверхонь перед фарбуванням. Піскоструминна обробка позбавляє від бруду, старих шарів фарби, мазуту, бітуму. Також цим способом можна провести шліфування різного рівня.

Найбільш видатні гідності піскоструминної обробки:

за допомогою цієї технології добиваються необхідного по ГОСТу очищення;

мінімальний термін проведення маніпуляцій з очищення;

невисока собівартість послуги;

тривале збереження ефекту.

Застосовуючи піскоструминну очистку поверхонь, можна значно заощадити на ремонті металоконструкцій. Термін експлуатації виробів, оброблених цим методом, збільшується в кілька разів. Звичайно ж, в такої маніпуляції є і свої мінуси, які полягають в суворих вимогах до безпеки. Необхідна ретельна захист, як працівникам, так і обладнання. Широкі можливості застосування піскоструминної очистки роблять цей метод незамінним в нинішній час, в тому числі і в будівництві.

Похожие страницы