​Покрівля з профнастилу

22 ноября 2017

Покрівля з профнастилу - найпопулярніша. Перш за все, тому що цей матеріал володіє відмінними властивостями. Така покрівля:

міцна;

довговічна;

екологічно безпечна.

Покрівля даху профнастилом дуже вигідна. Цей матеріал покритий цинком і спеціальними полімерами. Тому він дуже стійкий до корозії і, отже, надійний. Термін його служби дуже довгий. Якщо покрити дах профнастилом, можна бути впевненим в тому, що ваше житло знаходиться під відмінним захистом від атмосферних опадів, сонця і вітру. Якість цього матеріалу перевірено часом. Покриття даху профнастилом - це неєдиний його застосування. Його застосовують для покрівлі, зведення воріт і різних огорож. Вартість такого будматеріалу невелика. Ціна альтернативних матеріалів значно вище. При цьому він не горить і здатний витримувати великі навантаження, що виникають взимку в результаті випадання снігу.

Вы можете купить мягкая мебель киев по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Установка покрівлі вимагає певного рівня майстерності з боку виконавця цього завдання. В нашій команді зібрані кращі фахівці. Вони зможуть перекрити дах профнастилом з дотриманням всього технологічного ланцюжка. Нам під силу виконати цю роботу в будь-яких обсягах. Ми можемо здійснити монтаж покрівельного профнастилу як для невеликих житлових будинків, так і для масивних промислових об'єктів. При цьому вартість наших послуг - найнижча в регіоні.

Це завдання можна здійснити за допомогою будматеріалів будь-якої конфігурації і фактури. Наші майстри зможуть якісно виконати роботу навіть з матеріалів нестандартного типу. Будь-які ваші ідеї можна реалізувати за допомогою наших фахівців. Ми здійснимо ремонт покрівлі з профнастилу, якщо в цьому є необхідність. Ви можете бути впевненими в тому, що все буде зроблено на найвищому рівні.

Покрівля дахів профнастилом передбачає послідовність з декількох операцій:

створення мауерлата;

установка крокв;

обробка дерев'яних частин конструкції захистом від впливу вогню;

установка гідроізоляції і обрешітки;

монтаж профнастилу.

У нас також є можливість замовити додаткові послуги. Покрівля може бути додатково обладнана водостічної системою, добірними елементами і т. Д. Для здійснення робіт ви можете вибрати будь-який тип матеріалу, підібравши якісні будматеріали за хорошою ціною. В результаті цього загальна вартість покрівельних робіт буде невисокою.

Похожие страницы