Чому варто вибрати клеєний брус?

19 мая 2017

Великим плюсом клеєного бруса є мала вага матеріалу, тому в будь-який проект будинку з клеєного бруса закладається конструкція полегшеного фундаменту. Найчастіше застосовується стовпчастий або фундамент палі, але в залежності від гідрогеологічних умов може бути використано іншу підставу. Наприклад, стовпчастий фундамент не підходить для обводненной піщаній місцевості, в даному випадку оптимально облаштувати палі або стрічкове спорудження. У будь-якому випадку перед початком будівництва проводяться інженерно-геологічні вишукування, мета яких визначити основні умови місцевості для проведення нормальної будівництва.

ИБП для котла отопления Вы можете приобрести на фирме на фирме Кватт, цены Вас приятно удивят.

Клеєний брус представляє собою склеєні між собою ламелі (тонкі смужки з дерева). А завдяки спеціальному профілізації бруски складаються між собою, немов "конструктор". Стіни виходять дуже міцними і не продуваються. Будинок буде теплим і затишним. Крім того, клеєний брус - це екологічно чистий матеріал, який вміє "дихати". Влітку в будинку буде прохолодно, а взимку - тепло.З переваг клеєного бруса можна відзначити його унікальний зовнішній вигляд. Особлива естетичність натурального дерева дозволяє залишати стіни без зовнішньої і часто без внутрішньої обробки. Як правило, поверхня захищається від гниття і псування спеціальними біозахисними складами, від загоряння - антипіренами, і кольоровим або прозорим лаком - для краси. Вкладення на оздоблювальні матеріали не потрібні, а це солідна економія.

Хорошим перевагою бруса є можливість самостійного будівництва, якщо ви в темі і маєте відповідні навички і знання. Брус - легкий матеріал, тому залучати спецтехніку на об'єкт будівництва не доведеться. Навіть якщо ви не можете будувати самі, то реалізація проекту будинку з клеєного бруса коштує зовсім недорого. Одноповерховий будинок з простим плануванням варто адекватні гроші. Середньостатистична сім'я таке придбання може собі цілком дозволити.

Похожие страницы