Двоповерховий або одноповерховий будинок від компанії «Delta House»

Розберемо всі плюси і мінуси будівництва будинків з одним або двома поверхами.


Будинок з одним поверхом

Одноповерхові будинки мають просте конструктивне рішення, завдяки чому вони простіше в ремонті та експлуатації. У таких будинках легше і швидше пройти в будь-яке приміщення, так як немає необхідності підніматися по сходах, що є важливим чинником для мешканців похилого віку або маленьких дітей. Але при цих плюсах не варто забувати, що одноповерховий будинок великої площі потребують і великої ділянки для будівництва.

 

Сегодня многие мечтают построить хороший коттедж в столице. Многие строительные компании предлагают бюджетное строительство коттеджа в Киеве под ключ, однако рекомендуется обратиться всем только в строительную фирму «Delta House»  - там работают настоящие профессионалы строительства коттеджей в Украине.


Двоповерхові будинки

У двоповерхових будинків у порівнянні з одноповерховими будинками вартість квадратного метра значно нижче, і як було сказано вище, вони вимагають значно меншого розміру ділянки при однаковій загальній площі. У будинках з двома поверхами йде чіткий розподіл гостьовий і спальної зони по поверхах (але як говорилося раніше, якщо у вас є літні члени родини, то для них спальню краще розмістити на першому поверсі). При виборі двоповерхового будинку варто врахувати, що санвузли повинні бути розташовані на обох поверхах. Якщо вам важко визначитися з поверховістю будинку, то можна побудувати перехідний варіант з мансардою або експлуатованої дахом. Ще не варто забувати при виборі проекту будинку про гаражі для автомобіля. Гараж може бути вбудований в будинок, прибудований або стояти окремо. Якщо гараж стоїть окремо, то його можна використовувати, як майстерню, і при цьому ви не будете заважати шумом своїм домочадцям. У гаража з'єднаного з будинком, теж є свої переваги. Наприклад, комфортна розвантаження товарів в будь-яку погоду через сполучені приміщення в будинку.


Зовнішній вигляд і дизайн будинку

В останні роки на вулицях котеджних і дачних селищ, а також у приватному секторі міст, зустрічається все більше і більше красивих сучасних будинків, а не «коробок» з минулого століття. Існує безліч доступних стилів від класичного стилю до хай-тек. Ви можете надати додаткову освітленість приміщення, використовуючи французькі вікна або друге світло, відокремити їдальню від вітальні використовуючи еркери і багато інших елементів. Варто відзначити, що при виборі дизайну та оздоблення фасадів будинку потрібно враховувати навколишній район. Для приміської міської забудови, наприклад, більше підходять будинку виконані в сучасному стилі в екстер'єрі, який переважають скло, метал і бетон. Для заміського ділянки більше підійде класичний стиль з обробкою натуральними матеріалами такими, як камінь і дерево. Підводячи короткі підсумки, відзначимо, що для сім'ї з чотирьох чоловік підійде будинок з одним або двома поверхами, в залежності від ділянки, на три спальні, з прибудованим гаражем.

Похожие страницы