​Колір керамічної плитки для ванної - як вибрати

26 февраля 2019

Керамічна плитка - функціональний матеріал з приємною текстурою, популярний для обробки сучасних ванних кімнат.

Ванна кімната

Основна перевага такого матеріалу - практичність, вона несприйнятлива до підвищеної вологості, витримує високі перепади температур, легко очищається. Вдало підібравши плитку для санвузла, можна додати оригінальності і затишку невеликого приміщення.

Вы можете оформить кредит в Виннице www.moneyveo.ua на самых выгодных условиях на сегодняшний день.

Який колір плитки підійде для маленької ванної?

Від того, якого кольору плитка у ванній, створюється враження про приміщення в цілому. Головне правило для невеликих приміщень - уникати яскравих, агресивних, які давили на око квітів.

Біла плитка у ванній кімнаті - перевірена роками класика. Сучасні дизайнери знаходять цей колір нудним. Інша справа - поєднання з іншим, більш яскравим відтінком, створення настінних композицій. Від чого точно варто відмовитися - холодні відтінки білого, вони напружують, перешкоджають релаксації і викликають асоціації з лікарняними стінами. Правильний вибір - пастельні тони, колір топленого масла, вершків. Великий асортимент відтінків білої плитки представлений на сайті MnogoPlitki.ru.

Зелений або блакитний колір плитки - заряджає бадьорістю, створює відчуття свіжості, прохолоди, яка так необхідна вранці. Перевага: візуально збільшує простір маленької ванної.

Шоколадна, бежева, «деревного» відтінку плитка в маленькій ванній створює відчуття спокою, максимального розслаблення, теплоти і затишку.

Насичені кольори: аквамарин, червоний і бірюзовий, використовуються для створення яскравих акцентів.

Табу для маленької ванної - чорна плитка. Вона несе гальмівну дію, а, головне, зменшує простір. Якщо в приміщенні відсутній вікно, темна обстановка посилить відчуття «давить», замкнутого простору.

Не варто забувати про розміри кахлю, в маленькому приміщенні він повинен бути невеликим.

Відсутність різких перепадів кольору на стику стеля-стіна візуально збільшує простір приміщення.

Підбір кольору для великої ванної кімнати

Основні кольори керамічної плитки для ванної великого розміру - пісочний, салатовий, світлі тони зеленого, бежевий, колір слонової кістки і «кава з молоком», рожевий з бежевим відтінком, лимонний, блакитний і т. Д.

Якщо плитка декорована візерунком, він повинен бути злегка проступають, тоді дизайн ванної буде сприйматися як завершений образ з обладнанням і аксесуарами. Насичений ж візерунок «кидається в очі», а загальне сприйняття від ванної кімнати стає нескладним, незавершеним.

Глянцевий плитка візуально зробить кімнату світлою, завдяки своїй здатності збільшувати і відображати. Це особливо актуально при зниженій освітленості приміщення.

Вибраний не один колір плитки для ванної кімнати? Стандартний варіант укладання полягає в переході тонів - від темного до світлого. Такі зони прийнято розділяти фризом з орнаментом або іншим малюнком.

Похожие страницы