Самостійна установка дверей

19 октября 2017

Установка дверей дуже складний і трудомісткий процес. Але якщо дотримуватися точне послідовність дій, то цілком реально їх встановити самостійно.

Установку дверей необхідно виконувати перед фарбуванням стін і укладанням плитки. А також потрібно визначити вид і товщину чистового статі, щоб дверну коробку встановити на відповідній висоті.

Самостійна установка дверей

Першим етапом буде розпакування комплекту двері. Це робити потрібно дуже акуратно, щоб не пошкодити ні двері, ні саму коробку. Потім коробку потрібно зібрати. Збирати її найкраще на підлозі. При складанні коробки потрібно правильно встановити металеві петлі. Петлі на коробці повинні стирчати вгору. Якщо петлі встановить неправильно, то згодом виникнуть проблеми з посадкою двері на них. Також потрібно визначитися зі стороною відкривання дверей.

Неожиданные знакомства для с/о, помогут Вам обрести вторую половинку, которой Вам так не хватает.

Наступним етапом установки дверей буде підгонка дверної коробки до дверного отвору. Запас коробки становить 5 см. Щоб правильно підігнати її потрібно виміряти дверний проріз. Потім перенести ці виміри на дверну коробку, з кожного боку залишаючи зазор до 2 см. Решту запасу зрізати.

На наступному етапі коробку встановити в дверний отвір і вивірити її по рівню. Потім щоб перевірити правильність складання коробки потрібно повісити двері на петлі і закрити її.

Дверну коробку в отворі потрібно зафіксувати за допомогою саморізів, просвердливши з кожного боку не більше 8 наскрізних отворів. Отвори повинні розташовуватися на відстані максимум 30 см. Але якщо під час просвердлювання отворів елементи коробки змістилися, то їх потрібно вирівняти за допомогою молотка. Бити по корпусу стоїть, приклавши до нього дерев'яну планку. Потім за допомогою рівня також перевірити стан коробки.

Потім потрібно приступити до просвердлювання стіни. Свердлом крізь отвір у дверній коробці потрібно нанести розмітку на стіну, але свердлити стіну через коробку не слід, тому що можна її пошкодити. Але якщо стіна цегляна, то отвір потрібно робити в самому цеглі, а не в шві.

У просвердлені отвори вставити дюбелі. А потім за допомогою саморізів закріпити на стіні саму дверну коробку. Повністю їх вкручувати не слід, тому що коробка може прогнутися. Щоб прогину коробки не відбулося між стіною і коробкою слід встановлювати клини. Під час вкручування саморезов необхідно перевіряти коробку за рівнем. Потім потрібно повісити двері на петлі.

Після установки двері зазори заповнити монтажною піною. Якщо під час заповнення піною зазорів зняти двері, то після висихання піна може прогнути коробку.

Після висихання піни можна приступити до установки лиштви. Лиштви потрібно встановлювати за допомогою цвяхів без капелюшка.

Похожие страницы