​Шпалери на кухню

9 апреля 2018

Приступаючи до ремонту на кухні, в першу чергу, господарям квартири треба буде розв'язати питання, пов'язане з обробкою стін. Їх можна пофарбувати або скористатися звичним способом оформлення інтер'єру, наклеївши шпалери.

Вы можете купить рулонные шторы на окна пос амой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Більшість дизайнерів сходяться на думці, що пофарбовані стіни - не найкращий варіант для кухні. У подібному оформленні приміщення буде позбавлене затишку і виглядати похмуро. Сучасні шпалери - найбільш підходящий матеріал. Вони відрізняються гарною якістю і широким асортиментом. Вироби з декоративними елементами дозволяють дизайнерам втілити будь-які задуми і бажання клієнтів.

Підбираючи шпалери для кухні, слід звернути увагу на їх щільність. Чим щільніше матеріал, тим менше на поверхні шпалер буде накопичуватися бруд і пил. Важливим показником, що впливає на вибір шпалер, є їх теплостійкість.

Малюнок не повинен зазнавати зміни від тепла, що виходить від кухонної плити. Крім того, матеріал вироби повинен бути паро- і водонепроникним. В іншому випадку, шпалери з часом почнуть відклеюватися, протиратися і розповзатися по стіні.

Похожие страницы