​Як побудувати гараж своїми руками

23 октября 2018

Не буває такого автомобіліста, який би хотів свій власний гараж. Якщо колись побудувати свій гараж можна було дуже просто, то сьогодні його вигідніше купити, ніж займатися будівництвом. Якщо ж ви все-таки вирішили побудувати гараж своїми руками, а не купити його, то дана стаття для вас.

вибір місця розташування

Кожен автолюбитель хоче мати гараж біля будинку, і якщо є ця можливість, то обов'язково їй потрібно скористатися. Якщо її немає, то вибираємо місце максимально близьке до будинку, або ж місце, куди можна легко доїхати на громадському транспорті.

Вы можете купить buy romberry strain по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Найбільш підходящим місцем для будівництва гаража буде гаражне товариство, тому що ця територія спеціально для цього відведена, при цьому вона буде охороняється, що безумовно велика перевага.

Коли з місцем визначилися потрібно перевірити грунт. Найбільш часта помилка при будівництві гаража самому, це зневага перевіркою ґрунту. Якщо цю перевірку не зробити, то, в результаті ваш гараж може в подальшому затоплюватись, просідати або просто зруйнується. Головною причиною цього руйнування є підземні води. Перш ніж будувати гараж дізнайтеся, чи не проходять під вашим ділянкою якісь комунікації, в іншому випадку ви в подальшому зіткнетеся з серйозними проблемами.

Коли місце вибрано, і будівництво буде відбуватися на цій ділянці землі, то потрібно зібрати весь перелік документів, які дозволяють будівництво гаража, і оформити на нього власність.

Спочатку треба визначитися, який гараж ви будете побудувати.

Перед будівництвом потрібно врахувати, для якого автомобіля ви почнете будівництво гаража. Самим невірним рішенням в даному питанні є будівництво гаража виходячи з розмірів вашого автомобіля. Чому? Багатьом людям властиво часто міняти машини, тому якщо ви, наприклад, маєте легковий автомобіль, а через рік хочете купити джип, то він вже не поміститься в ці параметри. Тому розміри гаража робіть з запасом. Чим більше гараж, тим більше в ньому можна зберігати, а також вільно ходити між машиною і стіною.

Для зручності ремонту вашого автомобіля і можливості зберігати продукти, радимо зробити гараж з підвалом і оглядовою ямою.

матеріал стін

Для будівництва гаража, як правило, використовують піноблоки, шлакоблоки, іноді цегла, а ось самий підходящий матеріал - бетонні блоки, їх використовують досить рідко, оскільки вони мають складності укладання і дорожнечі.

Якщо ви споруджуєте гараж на вулиці, не на своїй ділянці і поза гаражного товариства, то найкращим варіантом будуть бетонні плити, тому що інші матеріали не так надійні. Природно, те, що в гараж проникнуть за допомогою пробивання дірки в шлакоблочна стіні практично не можливо, але, факт залишається фактом. Якщо ж варіант з бетонними блоками вам не підходить, то виберіть шлакоблоки, роблячи їх кладку в 2 ряди.

При будівництві гаража на своїй ділянці, можна вибрати цеглу або піноблоки.

Якщо споруджуєте гараж на вашій ділянці, то в якості матеріалу для покрівлі можна вибрати шифер. Щоб гараж був теплий, після будівництва покрівлю можна утеплити. В інших же випадках дах потрібно споруджувати з бетонних перекриттів.

фундамент

Якщо ж ви хочете, що в гаражі був підвал і оглядова яма, для цього потрібно зробити котлован. Його глибина буде залежати від того, якої висоти вам потрібен підвал і оглядова яма, до цієї цифри додайте розмір бетонного перекриття, і шар основи під фундамент. Якщо вирішили зробити висоту нульового поверху в два метри, то від землі забираємо товщину перекриття і до двох метрів додаємо під підлогу підготовчий шар (пол нульового поверху не може знаходиться на землі, тому підставу бетонують, шаром не менше 30мм). Дана цифра і є нульовою відміткою.

Потім приступаємо до викопування котловану для фундаменту. Якщо оглядова яма і підвал не плануються, то робимо підставу від рівня землі, якщо ж нульовий поверх буде, то викопуємо підставу від нульової точки.

Підлога

Якщо в гаражі немає нульового поверху, то заливаємо підлогу стяжкою. Набагато складніше зробити підлогу з 0 поверхом в гаражі, для цього вибудовуємо стіну, що відокремлює оглядову яму і підвал. Після уздовж гаража викладаємо металеві рейки, куди приварюють арматуру і робимо стяжку. Внизу від 0-го поверху заздалегідь встановлюємо дерев'яні підпірки, для того щоб з конструкції не витікав розчин. Таким чином отримуємо перекриття між гаражем і нульовим поверхом. По центру, між двома балками потрібно залишити місце під вхід в оглядову яму і підвал.

викладення стін

Укладання з бетонних плит потрібно робити за допомогою автокрана. Шар бетонного розчину між блоками буде прямо залежати від розмірів і виду безпосередньо бетонних блоків. Кладку шлакоблоків, піноблоків або цегли роблять в шаховому порядку. Кожен ряд необхідно перевіряти рівнем. Коли ставити ворота - вирішувати вам, це залежить від конструкції гаража і наявних коштів. Їх вартість теж різна. Наприклад, ціна підйомних воріт зараз становить від 40000 рублів, распаш

Похожие страницы