Як робиться декоративне оздоблення стін: знайомимося з методами

27 октября 2018

Декоративне оздоблення стін

Придбання нового житла або споруда власного сприяє розвитку і бажанням висловити власні творчі таланти.

А декоративне оздоблення стін дає можливість реалізувати практично будь-які мрії за рахунок величезної кількості матеріалів, досконалих технологій і великої кількості інформації. Пропонуємо ознайомитися з декількома методами декоративного оздоблення стін, кожен з яких забезпечить унікальний зовнішній вигляд і цілком доступний без особливих навичок і професійного досвіду.

Оздоблення декоративною штукатуркою

Профессиональный репетитор по математике в Калуге окажет Вам свои услуги по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Цей матеріал має особливу дрібну структуру, в яку можуть включатися більші елементи, що створює незвичайне покриття. За рахунок того, що штукатурка сохне довго, ви має досить часу для додання поверхні необхідної форми і фактури.

У спеціалізованих магазинах декоративна штукатурка продається, як в сухому, так і в готовому вигляді. При бажанні її можна зверху пофарбувати водоемульсійною фарбою або залишити таким, яким воно є. Для проведення всіх робіт з цим матеріалом вам знадобляться наступні інструменти:

ємність для замішування;

дриль з міксерної насадкою або вузький шпатель для ручного розведення;

широкі і вузькі шпателі для нанесення, вирівнювання і додання декоративного ефекту;

фарба, валик і кисті;

поролонова губка і наждачка для зачистки.

Перш за все, коли євроремонт квартир від NewStroy підійшов до стадії обробки, вам необхідно підготувати стіни, а саме закласти великі тріщини і вирівняти поверхню. Після цього можна приступати до декоративної частини робіт, яка виглядає наступним чином:

У ємність насипається суміш, в яку додається вода. Дійте відповідно до інструкції на упаковці.

Розчин замішується вручну або за допомогою перфоратора до однорідної маси.

За кромці великого шпателя наноситься штукатурка, круговими рухами вона розподіляється по стіні. Шпатель притискається під нахилом в сторону поверхні. Повторювати на всьому оброблюваній ділянці.

Вузьким шпателем формуються нерівності, які і будуть основою декоративної поверхні.

Коли фактура створена, залиште матеріал до повного висихання.

Гострі кути обробляються наждачним папером.

Поверх штукатурки наноситься шар втиснути фарби, яку можна злегка розтерти вологою поролоновою губкою.

забарвлення стін

Це ще один варіант декоративного оздоблення стін в квартирі або будинку. Виконується вона різними техніками, але список необхідних інструментів залишається практично незмінним, і в нього входять:

водоемульсійна фарба різних кольорів або відтінків;

малярський валик і кисті;

ванночка або піддон.

Фарба наливається в піддон, в який занурюється валик і кілька разів проводиться по дну. Надлишки можна зняти, провівши валиком по ребристої поверхні ванночки. Потім фарба наноситься на поверхню, починаючи від вікна, повторюючи англійську букву «W». Після висихання першого шару, наноситься другий.

Оздоблення натуральним каменем

Це, мабуть, самий трудомісткий і складний з представлених методів. Але його вибирають за вишуканий зовнішній вигляд і екологічність. Важливим аспектом роботи з натуральним каменем є підготовка стін, яка повинна бути позбавлена від глибоких нерівностей і ретельно вирівняна і погрунтовать. Камінь кріпиться за допомогою плиткового клею, який розлучається в ємності. Розчин наноситься на саму стіну і камінь, після чого матеріал притискають до поверхні. Важливо починати укладання від низу до верху.

Потім кожен елемент злегка прибивається гумовим молотком. Після укладання потрібно дати клею підсохнути, і потім обробити камінь спеціальними вологозахисними складами.

Похожие страницы