​Будівельні сендвіч-панелі

29 января 2019

Будівельний сендвіч, або, висловлюючись професійною термінологією, будівельна сендвіч панель, застосовується сьогодні в багатьох сферах будівництва та ремонту. В тому числі, даний матеріал затребуваний при установці вікон і обробці віконних прорізів.

Завдяки хорошим теплоізоляційним властивостям, яким володіє пінний заповнювач панелі, вона є досить привабливим засобом для забезпечення теплоізолюючих властивостей будівельних вузлів примикання. Стосовно до віконних прорізів, пластикова сендвіч-панель використовується для обробки і відновлення віконних укосів.

Профессиональный ремонт квартир дизайн интерьера заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Завдяки симбіозу: пластикові вікна - пластикове підвіконня - пластикові укоси - відбувається комплексне і гармонійне оформлення інтер'єру в єдиному стилі. Оскільки для додання необхідних декоративних властивостей, сендвіч може бути обклеєний практично будь-яким (стійким до подряпин і стирання) плівковим покриттям потрібного кольору і фактури, вдається вирішувати найскладніші декоративно-оформлювальні завдання.

Крім пластикових сендвіч панелей, бувають панелі з металевих листів і ОСП-плит, також заповнені пінним утеплювачем. Залежно від обсягу закупівлі і застосовуваних матеріалів для виготовлення сендвіч панелі ціна може істотно відрізнятися у різних постачальників. Сследует замовляти даний будівельний матеріал тільки у перевірених виробників, чиє якість гарантована.

Похожие страницы