​Чистка бойлеров в Одессе на дому

23 декабря 2019

Якщо прийшов час провести профілактику і сервісне обслуговування нагрівальної техніки, Вам необхідна чистка бойлера в Одесі на дому від бактерій, цвілі, нальоту, накипу і запаху. Зробимо механічну промивку системи з розбиранням. Видалимо іржу в баку з теплообмінника і Тена антіржавіном.

Проточний нагрівач води настінний

Чистимо і ремонтуємо будь-які бойлери:

з сухим ТЕНом;

електричні та газові;

накопичувальні і проточні;

прямого нагріву;

непрямого нагріву;

горизонтальні і вертикальні.

Для проведення профілактичних робіт в народі користуються популярністю оцет і лимонна кислота. Ми підходимо до очищення професійно - використовуємо сучасні ефективні безпечні для здоров'я хімічні засоби.

Очищення водонагрівачів від бактерій, запаху, іржі і цвілі

В період експлуатації в баку водонагрівача непрямого і прямого нагріву накопичуються відкладення і бруд, в зв'язку з чим він працює гірше:

довше нагріває воду;

часом відключається без причини;

не нагріває повітря теплоносій до потрібної температури;

гуде і видає неприємний запах, що є наслідком скупчування забруднювачів на внутрішніх стінках бойлера і деяких деталях.

Очищення від бруду

Недорога очищення від бактерії і цвілі необхідна, але ще більш важлива чистка бойлера від іржі. Адже іржа представляє найбільшу небезпеку для всього побутового або промислового обладнання. Найбільш часто доводиться не відновлювати агрегат, а міняти його запчастини через їх повного виходу з ладу (в т.ч. і магнієвий анод). Щоб видалити накип професійно - просто викличте нашого фахівця додому. Наша телефони в цьому оголошенні.

Так само робимо:

установку і підключення бойлерів;

ремонт електробойлерів.

Ціни на чистку бойлерів

Вартість чищення бойлера від цвілі, промивку від бруду і бактерій Ви можете дізнатися за телефоном прямо зараз. Попередня ціна за роботу - від 200 грн. На розцінки так само впливає тип пристрою і тип нагріву (непрямий або прямий), а так же обсяг бака. Ми беремося за профілактичні роботи і видалення іржі, слизу і накипу в баках 10, 50, 100 літрів і більше.

Чистка Тена бойлера від іржі

Обслуговуємо всі бренди: Ariston, Гореньє (Gorenje), Ferroli, Baxi (Баксі), Електролюкс (Electrolux), Siemens (Сіменс), Buderus (Будерус), Polaris (Поларіс), Термекс (Thermex) і ін.

Если пришло время провести профилактику и сервисное обслуживание нагревательной техники, Вам необходима чистка бойлера в Одессе на дому от бактерий, плесени, налёта, накипи и запаха.

Похожие страницы