​Для чого застосовується алюмінієва труба?

17 апреля 2018

Алюмінієва труба - це специфічний продукт, який відрізняється від своїх побратимів різними характеристиками. Їх склад, застосування та експлуатація займають особливу нішу в життєдіяльності людини. Ці вироби різного перетину на сьогоднішній день є широко поширеним металопрокатом. Наша кампанія пропонує вам купити алюмінієву трубу за доступною ціною.

Алюміній дуже пластичний, він легко піддається різним методам обробки і деформації. Сфера його застосування дуже широка, але труби з алюмінію займають особливе становище.

Качетвенная труба алюминиевая купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Для їх виробництва використовуються самі пластичні сплави (такі, як АМц, АМг2, АМг3, АМг5, АМг6, АД31, Д16 та інші), завдяки чому вироби з цього металу і його сплавів відрізняються хорошою зварюваністю, що полегшує процес зварювання, вони менше схильні до корозійного руйнування, ніж продукція, виготовлена з інших металів і сплавів. Вони високотехнологічні, процеси різання і вигину значно легше, ніж ті ж процеси, які застосовуються до виробів з інших металів і сплавів.

Відрізняються гладкою зовнішньою і внутрішньою поверхнею, що забезпечує високу пропускну здатність, завдяки чому навіть при будівництві складних комунікаційних систем різного призначення можна використовувати труби досить малого діаметру.

ТОВ "Металлосплав" пропонує вам широкий асортимент продукції - круглого і прямокутного перерізу, а також профільну з зовнішнім діаметром від 6 до 300 мм і товщиною стінки від 0,5 до 40 мм.

За способом виробництва алюмінієва труба класифікуються:

ГОСТ 18475-82, ОСТ 192096-83 - холоднодеформовані. Виготовляються з алюмінію марок А0, ПЕКЛО0, АД1, А5, А5Е, А6, А7, А8, А85, А95, А97, А99, А995 зовнішнім діаметром від 6 до 90 мм. Такі труби призначаються для потреб народного господарства, а також йдуть на експорт.

ГОСТ 18482-79 - пресовані. Для виробництва зазначеного стандарту використовуються марки алюмінієвих сплавів АД0, АД1, Д1, Д16, АД31, АМг6, В95 і інших, зовнішній діаметр виробів, виготовлених методом гарячого пресування, варіюється від 20 до 420 мм.

ГОСТ 23697-79 - зварні прямошовні. Виготовляються зовнішнім діаметром від 18 до 32 мм і товщиною стінки від 1,5 до 3 мм.

Хімічні склади матеріалів, використовуваних при виготовленні алюмінієвих труб відповідають ГОСТ 11069 для сплавів марок А5, А6, А7, ГОСТ 4784-74 для сплавів марок АД00, ПЕКЛО0, АД1, АДС, АТ, АМЦ, АМЦС, АМг2, АМгЗ, АМгЗС, АМг5, АМг60, АД31, АД35, АВ, Д1, Д16, АК6, В95, 1915, 1925, 1925С і ГОСТ 1131-76 для сплаву марки ВАД1.

Дана продукція широко застосовується в суднобудуванні, авіабудуванні, машинобудуванні і автомобілебудуванні. З неї виготовляють бензобаки, радіатори тракторів і автомобілів, трубопроводи для масла і бензину в різної автомобільної техніки і техніці спеціального призначення.

Алюмінієві труби види і застосування

Найбільш поширеним алюмінієвим сплавом на сьогоднішній день є дюралюміній. Основні легуючі елементи, що містяться в малій кількості в цьому сплаві - мідь, магній і марганець. Сплав має дуже високу статичну і втомної міцністю і високою опірністю до механічних впливів і впливів агресивних середовищ.

Дюраль дає можливість виробляти досить міцні труби, дане властивість яких забезпечується термообробкою. Алюмінієві труби гартуються і піддаються природному або штучному старінню. Поряд з усім цим дюраль має і свій недолік - легко піддається корозії, і для запобігання цьому на алюмінієві вироби наноситься тонкий шар чистого алюмінію.

Ці вироби мають широкий спектр застосування - авіа- і суднобудування, електро- і радіотехніка, з них виходять міцні і легкі каркасні споруди. Ми здійснюємо поставку широкого асортименту труб з дюралюмінію з зовнішнім діаметром від 10 мм і товщиною стінки понад 1 мм.

Умовне позначення алюмінієва труба Д16Т 80x15 слід читати: труба алюмінієва круглого перетину, виготовлена зі сплаву Д16Т відповідно до ГОСТ 18482-79 без термообробки, зовнішній діаметр становить 80 мм, товщина стінки - 15 мм, довжина немірна.

Купівля цього виду труб має ряд переваг перед, придбанням продукції з різних сталей і сплавів. Вони більш стійкі до корозії, багатьох хімічних речовин, небезпечних для стали. Мають більш довгим терміном служби і значно легше сталевих по вазі, при цьому їх ціна значно дешевше сталевих. Все це зумовило широке застосування труб з алюмінію і алюмінієвих сплавів в будівництві водопроводів, газопроводів, систем опалення, що стосується воздуховодов, то такі труби вже давно практично повністю витіснили сталеві в даній області застосування.

Похожие страницы