​Карєра Полякова Максима

14 октября 2018

Через рік після отримання диплома про вищу освіту, Поляков засновує свою першу компанію - IT- Україна. Фірма займалася створенням програмного забезпечення для європейських і американських замовників.

Почавши в 2001 році роботу з шістьма співробітниками, а 2005 у штаті компанії було практично 100 працівників і десятки клієнтів у Європі та США.

Такий фундамент дистанційної роботи дозволив заснувати ще кілька інтернет-проектів: HitDynamics, Cupid Plc, Maxymiser.

У 2006 році HitDynamics була продана компанії Hitwise (США). На той час Hitwise була світовим лідером з аналізу поведінки і всесвітнього пошуку в Інтернеті. Продавши своє дітище, Поляков не позбувся від компанії назовсім. Він став її віце-президентом.

Узнайте подробную информацию о Максиме Полякове по ссылке https://bp.ubr.ua/profile/maksim-valerevich-poljakov-3875328 абсолютно бесплатно.

З 2006 року список компаній доповнився. У новому проекті Maxymaiser Макс Поляков став спочатку генеральним, а після і виконавчим директором. Під час його управління компанія заробила близько $ 15 000 000 зовнішніх інвестицій. Крім цього, Maxymiser була визнана експертом в питаннях тестування і оптимізації. У успішну компанію звернулися найбільші світові бренди: Hertz, Teleflora, Time Warner Cable та інші. Через дев'ять років у 2015 році Maxymiser придбала фірма Oracle.

З 2010 року Макс Поляков став керівником запуску IPO Cupid PLC, який проходив на британській фондовій біржі LSE AIM: CUP. За час керування компанією українцем їй вдалося стати світовим лідером на ринку онлайн-знайомств. На сьогоднішній день на сайті компанії зареєстровано понад 54 мільйонів чоловік з різних континентів і країн. Уже в 2011 році прибуток Cupid PLC становила 83 мільйони доларів США.

Активне зростання користувачів привернув увагу компанії Deloitte, яка в 2011 нагородила Cupid PLC титулом технологічної фірми з найбільш швидким зростанням в Шотландії. Також керівник Поляков і компанія в 2012 році були визнані Best Travel & Leisure PLC на UK Stock Market Awards. Через деякий час Поляков пішов з компанії.

У серпні 2012 була заснована компанія Renatus Media. Нова фірма Макса Полякова призначалася для створення інтернет- і мобільних ігор для комп'ютерних клубів України, Росії, Білорусі. Всього за кілька місяців вже 10 мільйонів чоловік користувалися продуктами Renatus Media. Пізніше компанія стала провідним видавничим проектом Сполучених Штатів Америки, який працював для Apple App Store, Google Play, Amazon App Store, а також соціальної мережі Facebook.

У 2014 Поляков стає генеральним партнером в Noosphere Ventures Partners. Компанія розташовується в Пало-Альто (штат Каліфорнія). Основний напрямок компанії - інвестиції в цифрову економіку (AdTech) і космічні системи запуску.

З 2015 року управлінням Noosphere Ventures Partners займається Макс Поляков. У перший же рік фірмою була заснована Earth Data Observation System Data Analytics. Дана програма - стартап, що дозволяє аналізувати дані зондування Землі. У 2017 році EOSDA увійшла до складу проектів Міжнародної астронавтичної федерації.

З 2016 Макс Поляков стає співвласником компанії, що надає маркетингові послуги, - G.D.M. Group Holding Limited. Програмування, мобільність, зв'язок із засобами масової інформації та відео-маркетинг - основні напрямки компанії.

У 2017 Макс Поляков набуває акції і все патенти Firefly Systems Inc. Незабаром компанія отримує нову назву - Firefly Aerospace. Тепер відродилася фірма розташовується в штаб-квартирі в Сідар Парку (штат Техас) і займається розробкою нових моделей ракет-носіїв для доставки супутників на навколоземну орбіту.

У 2018 році програмою Firefly Aerospace зацікавилися ВПС США і запропонували свою підтримку.

Наукова діяльність

2009 рік - вступ до аспірантури Дніпропетровського національного університету та її успішне закінчення в 2011 році.

У 2013 році Макс Поляков стає кандидатом наук в галузі міжнародної економіки, захистивши дисертацію «Парадигма - модель розвитку інформаційних технологій в глобальній економіці, і форми її реалізації».

Після цього він займається поруч власних стартапів і продовжує публікувати наукові статті в журналах і збірниках. Серед найпопулярніших статей виявилися: «Інтернет-системно-семіотичні та маркетингові технології для управління об'єктами національної економіки», «Розвиток логічних і правових основ інноваційних процесів в інформаційних технологіях як інноваційна завдання національного значення».

Макс Поляков також вміє співпрацювати з іншими науковими діячами та авторами. Тому на його рахунку близько десяти патентів в США, які свідчать про створення винаходів в співавторстві. Найвідомішим винаходом вважається система ідентифікації, яка дозволяє створювати і об'єднувати, контролювати і управляти власними персональними даними.

Похожие страницы