Квартири з терасами на верхніх поверхах в ЖК Krona Park користуються величезним попитом - Юрій Мавродієв

18 июля 2018

Юрій Мавродієв розповів кілька цікавих фактів про будівництво нового житлового комплексу бізнес класу в "зеленому" концепті

Элитные Квартиры с террасами в современном ЖК Krona Park пользуются громадным спросом – Юрий Мавродиев узнайте подробную информацию прямо сейчас!

Місто Бровари, один з найбільш зручних з точки зору інфраструктури та транспортної доступності сателітів Києва, найближчим часом обзаведеться вельми цікавим житловим комплексом. Справа не тільки в тому, що це рідкісний для даного столичного передмістя формат "бізнес-клас", але і в оригінальному "зеленому" концепті. Назва нового житлового комплексу Krona Park дала сама концепція, яка передбачає, що будинки будуть просто потопати в зелені дерев. Як виникла така ідея?

Ідею підказало саме майданчик будівництва. Тут дійсно унікальний сосновий бір. Тому при проектуванні ми намагалися врахувати всі особливості будівництва на даній ділянці, адже комплекс повинен ідеально вписатися в існуючий ландшафт. Поруч з Krona Park вже упорядковано новий сучасний парк на 4 га.

Похожие страницы