Легенди старого міста Львова

9 мая 2017Екскурсія розрахована на вечірній променад по місту.

Разом з цікавим гідом Ви почуєте захоплюючі міфи і легнди, інтригуючі таємниці і містичні історії про чудовому місті Львів. Це цікаво!
Тривалість екскурсії -3 години.

Легенди - реальні і вигадані - ще одна сторінка, з якої обов'язково потрібно познайомитися, з історії стародавнього міста Львів. Оскільки Львів нероздільний з його легендами і містичними історіями, то фраза: «У кожному жарті, є частка жарту, а решта все правда» - дуже тонко підкреслює сутність саме цього міста.

Самые интересные экскурсии по Украине из Киева по самой приемлемой стоимости на сегодняшний день.


Подивитися на Львів з іншого ракурсу, зануритися в світ, в якому дуже важко розділити правду і вигадку, ви зможете, відвідавши цю унікальну екскурсію.
Вас чекає занурення в легенди і таємниці Львівської опери і річки Плотва, і романтична прогулянка по улюбленому місцю кінорежисерів - Вірменської вулиці, де ви зможете почути історії романтичної любові по-львовсі.
Так само познайомитеся з унікальними будинками, які відповідають порам року, а так само з будинком львівських амазонок і будинком огорнутим тематикою Львівських легенд. У вас буде можливість загадати бажання біля пам'ятників Художнику і усмішці, за словами місцевих жителів, все бажання збуваються.

З Ратушею у Львові пов'язано дуже багато легенд і почути ви їх зможете від нашого екскурсовода, так само вам відкриють завісу в таємний світ вуличок і будинків міста. А чи знаєте ви, де знаходяться Львівські будинки утіх? Чи бачили ви оповитий містикою будинок на Ринковій площі? Якщо немає, тоді ми вам розповімо все історії та проведемо цікавий екскурс.
У Львові не тільки будинки і вулиці просякнуті духом легенд, а й процеси приготування деяких напоїв, відомих по всій Україні. Ми розповімо вам легенди виникнення і приготування Львівського пива і кави.

Похожие страницы