​Навіщо потрібна наявність технічного паспорта?

5 января 2019

За останні кілька років люди стали часто ставити запитання, що стосуються необхідності формування технічних паспортів на різні об'єкти нерухомості: квартири, індивідуальні житлові будинки, дачні споруди, об'єкти соціальної інфраструктури.

Поняття і особливості технічної документації

Качественная заклепка гаечная купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Технічний паспорт являє собою спеціальний вид документації, в якій прописані головні особливості об'єкта нерухомості в момент проведення технічної інвентаризації, в ньому містяться такі дані:

Місце розташування об'єкта;

Планування поверхів, більш детальний опис об'єктів;

Площа приміщень і всього об'єкта в цілому;

Самовільні будівельні роботи та перепланування

Варто зазначити, що технічний паспорт оформляється на весь об'єкт, а також на певну частину.

Купівля або продаж нерухомості є процесом досить складним і це відчутно для покупців і продавців. Покупець намагається якомога швидше зібрати кошти для покупки відповідного будинку або квартири, а продавець не тільки чекає покупця, але і намагається підшукати варіант для майбутньої покупки нового об'єкта нерухомості, формує необхідну документацію для успішного укладення угоди.

У наш час виготовлення технічного паспорта - справа зовсім нескладна, варто лише знайти відповідну контору, яка зможе оформити відповідний документ в найкоротші терміни.

Необхідність оформлення технічного паспорта

Технічний паспорт необхідно оформляти в момент проведення та первинної і поточної інвентаризації, він може знадобитися в таких випадках:

Купівля або продаж нерухомості;

Процедура оформлення документів інвентаризації;

Оформлення прав власності на об'єкт нерухомості;

Введення в експлуатацію самовільно зведених конструкцій;

Ведення в експлуатацію будинків, зведених в повній відповідності з дозвільною документацією;

У момент проведення перепланування і реконструкції будівель і споруд;

Варто зазначити, що технічна інвентаризація здійснюється вперше, вона є обов'язковою для процедури прийняття в експлуатацію зведених об'єктів.

Організації, в яких можна оформити техпаспорт

Для оформлення технічної документації власникам варто звернутися в Бюро технічної інвентаризації, яке розташоване за місцем проживання. Видати паспорт також може спеціальна інжинірингова компанія. Сьогодні подібні документи надають і приватні фірми, але, якщо вам довелося звернутися в таку фірму, то краще все ж перевірити наявність ліцензії та кваліфікаційного сертифіката. Якщо таких документів не буде, то техпаспорт можуть визнати недійсним.

Похожие страницы