​Небезпека блискавки: пошкодження від перенапруги

20 ноября 2018

Перенапруги - це короткі напруги напруги менше тисячі у секунду, які у багато разів перевищують допустиму конструктивну напругу електричних пристроїв. Подібні перенапружні події, як правило, зумовлені ударами молнії, електростатичними розрядами або операціями комутації енергосистеми, і є надзвичайно небезпечними. Такі коливання можуть спричинити провал електричних систем, знищити електричне та електронне обладнання або навіть встановити цілі будівлі під час пожежі. Отже, відповідна концепція захисту повинна бути запроваджена в кожній будівлі.

Захист на трьох рівнях

Найкраще, коли всі електрично живі кабельні шляхи в будівлі, що піддаються небезпеці, захищені відповідними захисними пристроями відповідно до систематичної концепції "градуйного захисту": починаючи з кінцевого пристрою і весь шлях вгору від входу ліній електропередачі до будівлі , всі лінії електропередачі, а також лінії зв'язку повинні бути забезпечені пристроями захисту від перенапруги різних класів виконання. Прилади захисту повинні бути вибрані відповідно до електричних навантажень на місці установки. Ця концепція дозволяє здійснювати заходи перенапруги та захисту від блискавки, адаптовані до місцевих умов та індивідуальних вимог.

Правильний пристрій для будь-якої вимоги

Серед інших характеристик, що відрізняють пристрої захисту від перенапруги, це їх номінальна потужність та досягнутий рівень захисту.

Тип 1 розрядника: захищає від перенапруги та високих струмів, викликаних прямими або непрямими ударами блискавки

Шумоглушитель Type 2: Захищає від перенапруги, викликаного електричними операціями перемикання

Шумоглушитель Type 3: Захищає електричні навантаження (споживачі) від перенапруги

Координація ізоляції відповідно до IEC 60364-4-443

Завантажити таблицю

У будівлі залишається 50 відсотків струму блискавки

Згідно з МЕК 61312-1, слід припустити, що приблизно 50 відсотків будь-якого струму блискавки проводять через зовнішню систему захисту від блискавки (розрядника блискавки) у землю. Потужність струму блискавки до будівлі складає 50% від електропровідних систем. Тому захист від перенапруги є абсолютно необхідним, навіть якщо будівля або установка оснащені грозозахисником.

Завантаження та підтримка

Скористайтеся нашими послугами

Тут ви знайдете важливу інформацію, документи та адреси стосовно низьковольтного розподілу електроенергії та технології електромонтажу.

Завантаження

Підтримка

Послуги

Замовлення пристроїв захисту від перенапруги

Пристрої захисту від перенапруження захищають від пошкодження грози

Дізнайтеся більше, оберіть та замовте: у Industry Mall ви знайдете докладну технічну інформацію про всі наші пристрої захисту від перенапруги. Ви лише кілька клацань від вашого індивідуального рішення для захисту від пошкоджень від освітлення та перенапруги.

Похожие страницы