​Оренда опалубки перекриттів

24 сентября 2017

Будівництво нових висотних будівель вимагає величезного фінансування з боку інвестора або власника. Це зарплати фахівців, будівельні матеріали, оформлення різних проектів, вирішення в усіх організаціях, робота техніки і так далі. Зрозуміло, що при таких обставинах цілком розумно десь заощадити без шкоди для майбутньої будівлі або загального зниження рівня якості. Саме тому, оренда опалубки - це ідеальний варіант для сучасного будівництва.

Аренда опалубки перекрытий и лесов по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Опалубка - тимчасова конструкція, без якої не можна побудувати міжповерхові монолітні перекриття, ліфтові шахти та інші конструкції. Її в будь-якому випадку доведеться купувати у виробника або ж вигідно орендувати у нашій компанії. Співпрацюючи з нами ви отримаєте:

Потрібне вам обладнання на найоптимальніший термін;

Зниження власних витрат та оптимізацію бюджету;

Більш вільний склад. Вам не потрібно десь зберігати орендовану опалубку, так як після завершення робіт ми її забираємо;

Доступні ціни на оренду опалубки і вигідні умови.

Опалубка в оренду - це дуже ефективне рішення для вашого бізнесу. Особливо часто даною пропозицією користуються невеликі будівельні компанії, а також малий і середній бізнес. Як мінімум, їм невигідно купувати власне устаткування для зведення будівель в різних точках міста або навіть країни. Найбільшу ефективність від оренди ви отримаєте, якщо:

Будуєте окремий або спеціалізований об'єкт, під який потрібна певна опалубка. Вам вона стане в нагоді всього один раз, так навіщо купувати те, чим ви більше не будете користуватися;

Для будівництва у вас є абсолютно все, крім опалубки. В такому випадку взяти її в тимчасове користування - найбільш розумний варіант;

Виконуєте одиничні замовлення і покупка дорогої опалубки вашої компанії в даний момент не потрібна;

Просто хочете заощадити, адже оренда - дуже зручний спосіб скорочення бюджетних витрат.

Оперативно і вигідно орендувати опалубку в Москві можна в компанії «Моноліт». Ми пропонуємо нашим клієнтам високу якість, надійність і доступні ціни на нашу орендовану продукцію. Для оформлення замовлення телефонуйте за контактними номерами телефонів або залишайте заявку на сайті компанії.

Похожие страницы