​Ремонт кухні - корисні поради, порядок робіт, замовлення

23 января 2019

Будь-який ремонт повинен бути виконаний максимально якісно. Це стосується і ремонту кухні.

Зробивши один раз всі роботи ретельно, дотримуючись правил і порядок, а також не економлячи занадто сильно на матеріалах, Ви зможете насолоджуватися відремонтованої кухнею дуже довго.

Підготовка до ремонту кухні

До ремонту кухні необхідно підготуватися. Для цього потрібно скласти план, а краще дизайн макет. Особливо важливо це при капітальному ремонті кухні.

Оригинальная краска benjamin moore купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Косметичний ремонт кухні, як правило, не вимагає складного плану, оскільки, полягає в зміні обробки. Тому, якщо у Вас в планах косметичний ремонт кухні, то досить просто зробити виміри і вибрати необхідну кількість матеріалів. Ну і звичайно, звернутися до перевірених досвідченим майстрам, для втілення ремонту в життя.

Якщо в Ваших планах капітальний ремонт кухні, то тут потрібен серйозний підхід. Перед початком ремонту необхідно заміряти розміри приміщення і вибрати кухонні меблі, адже від її колірної гами буде залежати колірне рішення всієї кухні, а від розташування стільниць і шаф будуть залежати всі інші стратегічні пункти ремонту. Наприклад: розташування розеток для побутової техніки, як вбудованої, так і окремо стоячих, проведення водопроводу і газопроводу, розміщення кухонного фартуха, розміщення освітлення, кріплення для полиць і ящиків.

Вибравши або замовивши кухонні меблі, необхідно дізнатися її точні розміри, щоб внести в дизайн макет. Тепер у вас є вся необхідна інформація для вибору і замовлення матеріалів для ремонту кухні.

Будь-який ремонт індивідуальний, багато що залежить від Вашого вибору і від стану приміщення в якому будуть проводитися роботи. Але завжди є загальні параметри, знаючи які Ви зможете краще зрозуміти хід робіт і визначитися з вибором обробки.

Специфіка кухні накладає деякі обмеження на види обробки, оскільки кухня таке приміщення, де можливі сильні забруднення і ймовірно потрапляння води на стіни і на підлогу.

Найбільш популярні матеріали для обробки кухні - це кахель, лінолеум, різні види фарб, шпалери, що миються, шпалери під фарбування, пластикові панелі, вініловий ламінат, натяжні стелі.

Похожие страницы