Текстильні бирки для одягу - Тріада-М

25 февраля 2021

Картонные бирки

Текстильні бирки

Зазвичай, для пришивання, особливо всередині виробу, швейні фабрики замовляють текстильні бирки для одягу. Найдешевші з них - нейлонові, мають істотний недолік. Вони неприємно подразнюють шкіру в процесі експлуатації одягу. Тому їх використання намагаються обмежити. Таким чином замовляють розмірники або вшивки для дуже дешевого сегмента одягу. Найбільшого поширення набули сатинові бирки. Вони приємні в шкарпетці і виглядають елегантно. Такі атласні вшивки прикрасять будь-яке швейний виріб.

Силіконові бирки

Силіконові бирки для одягу - новий вид етикетки, що набирає популярність завдяки вишуканому зовнішньому вигляду і приємним відчуттям в процесі експлуатації одягу.

Наші клієнти замість тканинних бирок для футболок і спортивного одягу використовують термоаппликації. Їх наносять за допомогою пресу безпосередньо на задню частину виробу біля коміра. На такий термонаклейці розміщують інформацію про розмір, склад тканини, рекомендації по догляду за виробом та інші символи.

Спеціальний дизайн такої трансферної наклейки дозволяє зробити її додатковим елементом оздоблення одягу.

Тканинні бирки

Жакардові бирки - найдорожчий вид тканинних вшивок. Їх ціна залежить від ширини стрічки, кількості кольорів і способу плетіння. Вшивки з жаккарда використовують, в основному, для верхнього одягу і трикотажу, оскільки за рахунок опуклих елементів плетіння вони можуть пошкоджувати шкіру людини.

Тканинні бірки для одягу Україна, термонаклейки, етикетки для одягу на замовлення, а також картонну упаковку можна зробити в друкарні Тріада-М Хмельницький з відправкою в Київ, Вінниця, Чернівці, Тернопіль, Мукачево, Львів, Рівне, Луцьк, Житомир, Чернігів, Черкаси , Кременчук, Полтава.

Похожие страницы