Твердопаливні котли опалення для будинку від «MODERNSYS»


Останнім часом все більшої популярності набувають котли на твердому паливі. Їх досить успішно встановлюють на зміну застарілим печей. При цьому вони не вимагають заміни виду палива, а також дозволяють використовувати старі цегляні димоходи. Це особливо цікаво в плані використання багатоходової системи димовідведення, яка дозволяє значно підвищити ККД опалювальної системи в цілому.

В наши дни получили распространение различные твердотопливные котлы, и вот фирма Модернсис одна из первых на рынке твердотопливных котлов предложила очень выгодные условия и цены на них.

 
Твердопаливні котли опалення для будинку, як і інші опалювальні прилади, мають свої переваги і недоліки, про них-то ми і поговоримо в цій статті.

ПЕРЕВАГИ КОТЛІВ НА ТВЕРДОМУ ПАЛИВІ

Якщо говорити про переваги котлів на твердому паливі, то в першу чергу варто відзначити відносно низьку ціну палива і його доступність (звичайно не в Москві). Адже такі котли дозволяють спалювати практично будь-яке тверде паливо, будь то вугілля, дрова, торф, брикети або будь-яке інше паливо. У той же час при необхідності багато котли на твердому паливі можуть бути переведені на роботу з пелетними пальниками, які мають більш високий ККД, ніж у звичайного твердопаливного котла і краще регулюються.

Купити твердопаливні котли ми радимо для опалення будинків, в яких досить часті перебої з електропостачанням. Адже більшість представлених моделей повністю енергонезалежний і на відміну від котлів інших типів не перестануть працювати при відключенні електроенергії. Це також досить зручно, якщо до вашого будинку комунікації взагалі не підведені.

Ще одним безсумнівним плюсом є можливість швидко протопити приміщення при використанні котла на твердому паливі. Адже такі котли характеризуються досить швидким виходом на максимально можливу тепловіддачу. Крім того вони відносно довго остигають, тому навіть після прогорання теплоносій ще якийсь час буде нагріватися. Особливо це актуально для котлів з чавунним теплообмінником.

Крім того, як ми вже відзначали вище, твердопаливні котли опалення дозволяють використовувати їх з уже наявними цегляними димарями. Так як температура димових газів досить висока вони можуть бути використані з димоходами, що мають до трьох ходів.

Ну і звичайно не можна не відзначити просто живе тепло такого котла. Для кращого його відчуття і контролю над полум'ям багато виробників навіть встановлюють заслінки з жароміцного скла, що дозволяє насолодитися процесом горіння. Крім того якщо купити котли на твердому паливі, то після правильної установки Ви не відчуєте не якихось неприємних запахів або шуму. Саме тому такі котли можна встановлювати в житлових приміщеннях, але краще установку проводити в спеціально відведеному приміщенні - котельні.

Похожие страницы