​КРАЩИЙ НАРЯД ДЛЯ ВАШОЇ КУХНІ - ПЛИТКА!

14 августа 2017

За своїм призначенням кухня завжди є центровим приміщенням квартири. Кухня часто служить не тільки місцем приготування і прийому їжі, але і вітальні, їдальні - найбільш відвідуваною зоною. Наскільки господарі і гості будуть комфортно почувати себе на кухні, безпосередньо пов'язане з тим, як якісно в ній зроблено ремонт, підібрана меблі та побутова техніка.

Вы можете купить кролика цена, которого Вас приятно удивит.

При облаштуванні кухні одну з головних ролей грає кахельна плитка, саме нею в 99-ти відсотках зі ста викладають робочу зону, розділяючи тим самим простір і захищаючи стіни від вологи, випарів, вбирання запахів продуктів харчування та миючих засобів. Не рідко люди, які затіяли ремонт на кухні, приходять до думки, що і підлоги, вистелені керамічними пластинами, - це запорука чистоти і здоров'я, завжди стильне і вигідне рішення.

Властивості І ХАРАКТЕРИСТИКА плитки

Керамічна плитка для кухні виготовляється з глини, піску і інших природних матеріалів. Плитка являє собою пластини різного формату, які використовують для облицювання стін і підлоги. Розміри плитки варіюють від квадратиків, здатних поміститися в долоні, до пластин зі стороною в 1 метр. При виборі і придбанні керамічної плитки, яку належить класти на кухні, слід мати чітке уявлення про її властивості та характеристики. Справа в тому, що від вибору плитки в кухню буде багато в чому залежати функціональність і термін служби облицювальний матеріал.

Плитка для кухні хороша тим, що незалежно від того, буде нею одягнене все приміщення від підлоги до стелі, тільки зона для приготування їжі, викладений лише так званий "фартух" над робочим столом, раковиною і плитою - вона все одно буде виглядати вишукано, прослужить не одне десятиліття, і багато в чому полегшить процес прибирання.

Не має абсолютно ніякого значення, акуратна ви господиня або нікчемний кухар, любитель здорової їжі або всього гострого і засмаженого, чи готуєте годинами кулінарні шедеври або просто віддаєте перевагу насолоджуватися ароматом кави, читаючи журнал за обіднім столом. У будь-якому з цих випадків ви не помилитеся, якщо під час ремонту на кухні зупиніться на плитці, як оздоблювальні матеріали.

Похожие страницы