​Меблі для вітальні в класичному стилі

3 октября 2017

Класика завжди в моді. Інтер'єр класичної вітальні покликаний підкреслити тонкість смаку, високий рівень життя і бездоганність стилю. У цьому приміщенні витає атмосфера розкоші, комфорту і гармонії. Багато дизайнерів впевнені, що саме цього приміщення слід приділяти найбільше уваги, так як в вітальні ми не тільки відпочиваємо і займаємося улюбленою справою, але і зустрічаємо гостей.

Все владельцы британских шиншилл могут найти много полезной информации на нашем ресурсе абсолютно бесплатно.

Характерні риси класичного стилю

симетрія;

переважає м'яка колірна гамма;

дорогі меблі;

відсутність (або приховування) техніки;

унікальний декор;

натуральність обробки;

присутність унікальних аксесуарів: старовинні свічники і шкатулки, дзеркала, порцелянові статуетки;

вишуканий текстиль.

предмети меблів

Меблі для вітальні в класичному стилі - це окреме питання, що вимагає особливої уваги. Вона неодмінно повинна бути виконана з масиву дерева цінних порід. Нестандартні корпусні меблі, кутові дивани, софи, пуфи, функціональні комоди, як правило, виготовляються під замовлення. У виробництві зазвичай використовують дуб, горіх, вишню, червоне дерево і ін. Ці ж матеріали зазвичай використовуються для виготовлення білоруських кухонь в класичному стилі.

Дуже красиво виглядають предмети меблів, прикрашені різьбленням і металевою інкрустацією. В якості оббивки найчастіше використовуються однотонні дорогі тканини. Кольорова оббивка використовується в тому випадку, якщо цього вимагає дизайн кімнати. Оббивка зі шкіри на диванах, пуфах і кріслах додасть вітальні граціозність і витонченість, ніж вигідно підкреслить класичний стиль.

Даний стиль характеризується тим, що він не терпить великої кількості техніки. Однак це не означає, що слід відмовитися від функціональності, адже для багатьох комфорт просто немислимий без наявності сучасної техніки. Грамотний вибір меблів дозволить приховати пластикові корпусу техніки за спеціальними нішами і шафками.

Варто відзначити, що дизайн класичного інтер'єру потрібно скрупульозно продумувати заздалегідь. Лише такий підхід дозволить грамотно підібрати декоруючі елементи. Не можна забувати про пристрій каміна, так як саме цей аксесуар є «центром» вітальні, виконаної в класичному стилі. Полку над каміном можна прикрасити дорогими вазами, статуетками і позолоченими рамками з фотографіями сім'ї. Навіть якщо мова йде про імітацію каміна, все одно потрібно пам'ятати про додаткові аксесуари, таких як кочерга і корзина з дровами. Перед каміном краще всього поставити гарне старовинне крісло або тахту, для якої до того ж можна купити матрац.

Щоб створити інтер'єр вітальні, який буде повністю відповідати класичному стилю, найкраще звернутися за допомогою до професійних дизайнерів. Вони зможуть продумати проект до дрібниць з урахуванням побажань і вимог клієнта, після чого нададуть для ознайомлення.

Похожие страницы