​Навіщо, чому і коли потрібно регулювати пластикові вікна

14 ноября 2017

Регулювання пластикового вікна

Чи можливо зробити регулювання пластикового вікна самостійно? Чому б і ні. Чи не Боги горщики обпалюють ... В процесі роботи постарайтеся не зламати петлі і фурнітуру. Все просто тільки в роликах на ютюбе. А коли доходить до справи - виникає купа нюансів, про які ніхто ніколи ніде не розповість. Наша порада - довіряйте свої вікна тільки досвідченим майстрам, які кожен день стикаються і успішно вирішують ті чи інші труднощі, що виникають при регулюванні пластикових вікон!

Популярный магазин мебели предлагает Вашему вниманию широкий ассортимент товаров по самой приемлемой стоимости на сегодняшний день.

Пластикові вікна легко керовані при наявності високоякісної фурнітури. Ось чому регулюванню пластикових вікон приділяється така велика увага при установці нових склопакетів. Але регулювання вікон необхідна не тільки при цьому окремому випадку. Трапляється, що після деякої кількості часу після монтажу пластикових вікон в ній ще може зберегтися потреба. Це може статися через усадки будинку, що призводить до найдрібніших деформацій. Порушується герметичність і, як наслідок, ускладнюється відкриття і закриття вікна. Результатом стає протяг в кімнаті, можна почути шум, закриваючи або відкриваючи вікно.

регулювання пластикових вікон

Коли ж потрібно відрегулювати пластикове вікно?

На перший погляд пристрій склопакета виглядає простим, проте, це складна конструкція, що складається з різних елементів і вимагає детального налаштування. Налаштування ПВХ вікон обов'язково потрібно проводити систематично, і навіть в тому випадку, якщо несправності не очевидні. Повинні насторожити якісь перешкоди при роботі пластикового вікна, як-то: чіпляння рами стулкою, найгірше прилягання стулки, більш тугий поворот ручки тощо. Вимагають виклику майстра, що регулює вікна з пластику. Попередження великих неполадок завжди легше, ніж ремонт.

Регулювання ПВХ вікон потрібна у випадках:

1. Якщо пластикове вікно починає закриватися туго або рама починає крениться через неякісної установки, значить потрібен ремонт або регулювання вікон пвх

2. Відбулася усадка нового будинку або приватного будинку, що впливає на пластикові вікна. У цьому випадку регулювання пластикових вікон допоможе не допустити подальшого погіршення і більш серйозну поломку, що тягне за собою заміну або ремонт пластикових вікон. Налаштувати пластикові вікна коштує істотно дешевше, ніж їх ремонт, тому виклик майстра дозволить уникнути великих витрат.

3. Проводилася експлуатація не за правилами (сильні механічні поштовхи, дуже енергійний закриттю або відкриття стулок і т.п.), що призвело до пошкодження вікна. Усунути проблему зможе негайна регулювання пластикових вікон.

Як відрегулювати пластикове вікно?

Відрегулювати пластикові вікна - це значить попрацювати з фурнітурою, яка відповідає за функціонуючий механізм. Регулювання фурнітури здійснюється спеціально призначеним ключем шестигранником, яким підкручують або послаблюють ексцентрики в запірних елементах, петлях і планках.

Так коректують нещільне з'єднання або провисання стулки пластикового вікна. Пробувати самому полагодити пластикове вікно не рекомендується. Правильно відрегулювати фурнітуру пластикового вікна під силу лише досвідченому майстрові. Самостійна регулювання пластикового вікна може привести до пошкодження елементів, що може зажадати дорогий ремонт, в рази перевершує звичайну вартість своєчасного регулювання пластикових вікон.

Похожие страницы