Послуга тривожна кнопка

5 апреля 2017Вона є невід'ємним атрибутом (банку, аптеки, салони краси, магазину, кафе, клубу, і т.д.) оскільки досить простий в управлінні, а також абсолютно не помітний при використанні, а це досить часто є головною перевагою жертви при пограбуванні або інших конфліктних ситуаціях, оскільки фахівці спеціально встановлюють її таким чином, щоб зловмисник не здогадався про її існування і застосуванні, завдяки цьому вищевказаний абсолютно не очікує приїзду збройного наряду.

Фахівці рекомендують встановлювати кілька кнопок в декількох місцях, щоб уникнути ситуації коли немає можливості її натиснути. Наприклад в магазині під прилавком де її натискання буде зовсім непомітно, на складі або в офісі краще в кабінеті охорони.

Або скористатися дистанційною «бездротової» кнопкою.

кнопка тривоги
Вона досить мала, що не більше сірникової короба і схожа на брелок, а також проста в застосуванні. Завдяки їй ви можете не турбуватися що злочинець змусить Вас зненацька і у Вас не буде часу натиснути на брелок.

Тревожная сигнализация установить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.Ключові переваги тривожної сигналізації:

Надійність системи. Сигнал завжди передається по 2 каналах, перший з яких - основний, другий - запасний (в разі, якщо перший не спрацює його завжди підстрахує другий);
Оперативність: група приїде на виклик протягом 5-7 хв.

Цей вид сигналізації вже давно всім відомий. Але при цьому не варто використовувати її як основну охоронну систему. Єдиний мінус цієї сигналізації полягає в тому що її повинен натиснути людина, в іншому випадку вона марна. Вдень це може бути черговий, секретар, продавець, вночі - сторож. Але для того щоб забезпечити комплексну і надійну охорону в нічний час і вихідні дні, потрібен комплексний підхід, тобто установка датчиків різного виду, які проінформують якщо станеться розбиття вітрини, руху всередині приміщення, задимленості, вібрацій і т.д.

Похожие страницы