Різновиди дверей жалюзі

9 февраля 2017Подібні двері виготовляються з різних матеріалів. Існують варіанти де жалюзі рухливі, але також є моделі з нерухомими. Перші являють собою більш універсальний варіант, що дозволяє змінити здатність декоративної вставки пропускати природне світло. Через специфіку конструкції подібні вироби істотно перевершують моделі з нерухомими вставками. Більш бюджетні варіанти випускаються з фіксованим положенням ламелей, що забезпечують перегляд приміщення тільки з однієї точки.

Також двері класифікуються у напрямку розташування ламелей:

Горизонтальні. Стандартні і найбільш поширені варіації, в яких ламелі розташовуються в горизонтальному положенні. Головне достоїнство - надання панорамного виду.
Вертикальні. При подібному розташуванні огляд поширюється тільки на елементи, що знаходяться навпроти дверей. Вертикальні ламелі використовуються в більшій мірі в дверях, мають конструкцію гармошки.

Вы можете приобрести деревянные двери жалюзи по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Згідно зі статистикою відомо, що більшою популярністю користуються дерев'яні двері жалюзі з фіксованим положенням ламелей. Головна їхня перевага полягає в низькій ціні. Також такі конструкції легко піддаються фарбуванню. Встановлюються подібні двері як міжкімнатні. Конструкція в даному стилі добре виглядає в гардеробних.

Основний матеріал виробництва дерев'яних бюджетних моделей - сосна. Підсумкові конструкції з сосни володіють наступними перевагами:

екологічно чисті;
вписуються в будь-який стиль інтер'єру;
мають тривалий термін служби.

Рекомендується проводити установку дерев'яних дверей в приміщеннях із середнім рівнем вологості. Якщо конструкція монтується в кімнаті з підвищеною вологістю, то поверхню дверей слід додатково покрити шаром вологовідштовхуючим лакофарбовим матеріалом.
Якісні дверні конструкції в магазині buildtrade.com.ua

Сьогодні двері жалюзі купити не проблема. Бажаєте придбати високоякісну продукцію за низькою ціною? Ознайомтеся з каталогом нашого інтернет магазину.

Чому слід здійснювати покупку саме на сайті buildtrade.com.ua?

Кожен клієнт отримує 12-місячну гарантію на виріб.
Надається доставка в будь-який регіон України.
Є широкий вибір.
Реалізуємо тільки якісну та екологічно чисту продукцію.

У нашому магазині на двері жалюзі ціна нижче, ніж вартість подібних виробів в стаціонарних будівельних гіпермаркетах. Різниця сягає до 25%.

Також ми запрошуємо до постійної співпраці будівельні організації. Для компаній ми створюємо індивідуальні комерційні пропозиції з можливістю оформлення розстрочки.

Похожие страницы