Реле напруги

22 июня 2017

Досить часто в електричній мережі можуть відбуватися перепади напруги. Це може спричинити за собою вихід з ладу будь-якого електроустаткування. Для того, щоб цього не допустити, необхідно встановлювати таке спеціальне захисне обладнання, як регулятор напруги.

Перенапруги сьогодні стали частими явищами. З чим це пов'язано? З тим, що більшість будинків будувалися дуже давно, і в ті часи в квартирах було досить мало електрообладнання, а сьогодні ця проводка просто не витримує. Захист, яку забезпечує реле напруги для квартири, забезпечить надійну роботу будь-яких електровиробів.

Купити перемикач для контролю фаз ви зможете в нашому інтернет-магазині «Самторг Електро». Ми гарантуємо високу якість кожного нашого вироби. Ви можете отримати безкоштовну професійну консультацію від наших менеджерів, які допоможуть вам визначитися з вибором. Ціна на весь асортимент товарів у нас найдемократичніша не тільки в місті Київ, а й по всій Україні.

Вы можете купить оригинальное реле Zubr по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Опис отсекателя напруги

Сьогодні кожен з нас вже не уявляє своє життя без величезної кількості електроприладів. І список не обмежується телевізором, холодильником і пральною машинкою. Багато підігрівають воду бойлерами, а також встановлюють теплі підлоги. Сучасний асортимент техніки просто вражає, і це все направлено на полегшення життя людей. Але саме через її великої кількості трапляються перепади струму, що може призвести до сумних наслідків. Для захисту від стрибків напруги вам необхідно купити і встановити захисне реле напруги.

Дане обладнання має різні назви: перемикач напруги, відсікач струму, регулятор фаз. Перемикач для контролю струму буває однофазним або трифазним. Він служить для захисту різноманітного електрообладнання від перепадів напруги, які виникають через перекосу фаз, перевантажень або обриву нейтралі.

Реле контролю фаз відрізняється від стабілізатора тим, що він не вирівнює напруга в мережі, а захищає як всю квартиру або будинок від перенапруги, так і окремі електрообладнання, шляхом виключення ділянки, що захищається та подальшим включенням після стабілізації напруги.

Перемикач для захисту від стрибків напруги ділиться за способом підключення до мережі:

вилка-розетка. Підключається в розетку, а вже в нього підключається будь-яке обладнання. Дуже зручний і простий у використанні і підключенні, надійний у захисті обладнання, до того ж ціна на такий виріб доступно кожному покупцеві;

для установки на DIN-рейку. Встановлюється в розподільній шафі;

реле напруги-подовжувач. Служить для захисту одночасно декілька приладів, так як має кілька розеток.

Також відсікач струму буває однофазним і трифазним. При виборі даного обладнання, віддавайте перевагу тим, у яких є запас по потужності приблизно в 30%. Тобто, якщо у вас на вимикачі написано 25А, то ви сміливо можете купити реле на 32 А і більше.

Навколо регулятора струму ходять різні міфи. Так, наприклад, деякі вважають, що він здатний забезпечити захист від удару блискавки. Насправді це немає, і для таких випадків є інше спеціальне обладнання. Ще один міф говорить про те, що перемикач фаз підтримує напругу в заданому діапазоні. Знову ж для таких цілей є інші вироби.

Похожие страницы