​Скління балкона в будинках серії П-44т: нові можливості дизайну квартир

1 декабря 2017

Скління балкона в серії будинку П-44ТКомпанія «віконникам» пропонує нові унікальні можливості зміни дизайну та інтер'єру квартир. Скління балкона в будинках серії П-44т - це можливість створити з простого балкона або лоджії теплу і затишну кімнату, в якій можна відпочивати і навіть жити!

Що змінить у дизайні квартири скління від «віконникам про»:

Разработка CRM поможет быстро и беспроблемно получить высокую прибыль.

- в будинках серії П-44т як правило балкони і лоджії вже засклені, але це холодну скління. Компанія «віконникам» (http://okonshik.pro/) засклить ваш балкон таким чином, що на ньому стане так само тепло і затишно, як і у всій квартирі.

- ми можемо оформити балкон з виносним склінням, тобто додати до вашого балкону додатковий простір за допомогою виносного каркаса. На балконі з'явиться широке підвіконня, на який можна поставити великі горщики з квітами.

Тільки уявіть привабливу картину: замість колишнього балкона, на який ви тільки іноді виходили провітритися і подихати свіжим повітрям, або використовували замість комори для зберігання овочів і фруктів, у вас з'явиться хоч і маленька, але затишна кімната! Цю кімнату можна перетворити в дитячу або просто в відокремлений куточок з ліжком, на якій можна відпочивати в будь-який час року в оточенні кімнатних рослин і дивлячись на засіяне зірками небо.

Температура повітря в цій кімнаті буде не нижче, ніж у решті квартирі. А якщо у вас велика лоджія, то це простір можна ще й обставити меблями, перетворивши в робочий кабінет.

Скління лоджії в будинку П-44ТПреімущества скління балкона від «віконникам про»

- збільшення простору і площі квартири;

- звуко та теплоізоляція;

- можливість використовувати балкон цілий рік;

- на балкон більше не буде лити дощ або сипатися сміття з верхніх поверхів;

- зникне загроза виникнення пожежі в разі, якщо з верхнього балкона впаде НЕ загашені сигарета;

- не потрібно буде переживати, що через балкон до вас заберуться злодії - ми встановимо замки і пристрої від злому;

- додаткове місце для відпочинку;

- на заскленому балконі завжди можна відпочити на свіжому повітрі, відкривши вікна і насолоджуючись свіжістю вітру і навколишн

Похожие страницы