​Топпінг

13 декабря 2017

Що таке топпинг? Це суха суміш, за допомогою якої обробляють поверхню бетонної підлоги для підвищення його максимальної міцності. До складу такої суміші входить цемент, наповнювачі (для зміцнення бетону, стійкості до зношування, надання йому твердості) пігменти і барвники строго в необхідних пропорціях.

Маркетинговые услуги заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

При великих обсягах роботи, для нанесення начинки застосовують спеціальні візки для рівномірного розподілу сухої суміші по бетонній поверхні. Далі в хід йдуть затирочні машини при впливі яких, суміш починає вбирати вологу з бетону і перетворюватися в єдине підставу. Таким чином процес затирання триває до моменту, поки поверхня не стане рівною і гладкою. За технологією виробництва топпинг наносять два рази. Кількість матеріалу необхідного для даних робіт, визначається від інтенсивності навантаження на підлогу, але ці витрати виправдовуються в міру експлуатації статі так як економлять значну частину коштів на ремонті.

Топпінг топпинг-1

Професійна обробка бетонної підлоги топінгом дозволяє збільшити його міцнісні характеристики в 2-3 рази, що підвищує і термін експлуатації підстави, тому перед початком всіх робіт важливо розуміти ступінь інтенсивності навантаження на підлогу. На сьогоднішній день поширеними Топпінг є кварцові, корундові і металізовані суміші. Кварцові суміші тримають середнє навантаження, корундові розраховані на інтенсивну, а металізовані в складі яких металева стружка здатні стримувати найвищу навантаження.

основні переваги

відсутність пилу

стійкі до зносу

швидкий монтаж статі

антистатичні властивості

тривалий термін експлуатації

Для того щоб захистити топпинг від впливу вологи, потрібно застосування спеціальних просочень. Це ущільнює структуру начинки і підвищує стійкість до зношування. Застосовують топпинг в будівництві промислових об'єктів, торгових і складських приміщеннях, виробничих цехах, ангарах і паркінгах. Наша компанія пропонує свої послуги з улаштування топпинг підлог, а якісний монтаж і професіоналізм наших співробітників гарантує довгий термін їх експлуатації. Звертайтеся в офіс нашої компанії за консультацією та первинної оцінкою Вашого об'єкту.

Похожие страницы