Все про овочесховища

11 декабря 2018

Термін і якість зберігання овочів залежить від типу сховища.

Залежно від необхідного терміну зберігання розрізняють овочесховища для короткочасного і тривалого зберігання. Конструктивно овочесховище може бути виконано у вигляді арочного з напиленням ізоляції або каркасного панельного будинку. Компанія  має досвід по влаштуванню овочесховищ за стандартною (холодильної) і «американської» технологіями, де для організації обробки і повітрообміну всередині овочесховища Львів  передбачається влаштування систем активної вентиляції з нагнітанням повітря через вентиляційну шахту і систему підземних або наземних вентиляційних каналів.

Для зберігання овочів не більше 1 місяця будуються склади з найпростішої приточно-витяжною вентиляцією і, при необхідності, з окремою системою холодопостачання.

Для тривалого зберігання (до 6 і навіть 10 місяців) найбільш оптимальним є варіант овочесховища з АКТИВНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЄЮ. Дане рішення забезпечує збереження маси і якості продукції (не більше 0,5% на місяць проти 1 ... 2% при класичній схемі роздільного охолодження і вентиляції). При цьому спосіб зберігання може бути як навальним (із застосуванням підпільних повітряних каналів), так і контейнерним.

Будівництво овочесховищ від компанії 

Компанія має великий досвід у проектуванні та реалізації об'єктів для зберігання овочів і фруктів. Вибір конструктивного і технічного рішень для реалізації конкретного об'єкта залежить від поставлених завдань: регіону будівництва, переліку та обсягів продукції, що зберігається, планованої тривалості зберігання. Будівництво ефективних овочесховищ на всій території РФ дозволить зберегти в необхідному якості зібраний урожай і надати споживачам свіжу продукцію.

Похожие страницы